Сила в правді

Навігація
Головна Новини США мають власний інтерес у продовженні війни на Донбасі – експерт

США мають власний інтерес у продовженні війни на Донбасі – експерт

США мають власний інтерес у продовженні війни на Донбасі – експерт
в Новини/Політична правда

У Сполучених Штатах не проти того, щоб у війні, яка триває на Донбасі, зберігався елемент напруженості до того часу, коли Вашингтон вирішить це питання, як вигідно йому.

Про це пише Народна Правда з посиланням на “Обозреватель“.

Директор інформаційно-аналітичного центру “Перспектива”, військовий експерт Павло Рудяков пояснив, що США збираються продемонструвати світові, що вони завжди і всюди лише переможці, навівши приклад хорватсько-боснійського конфлікту, який тривав три роки.

За словами експерта, коли усі вже зневірилися у мирному вирішенні питання, американці розробили план урегулювання, та, зібравши всіх учасників, змусили підписати відповідний документ.

Павло Рудяков переконаний, що і в конфлікті на Донбасі США мають намір здійснити той-таки боснійський сценарій. Тобто розроблять свій механізм врегулювання війни і реалізовуватимуть саме його.

Нагадаємо, спеціальний представник Державного департаменту Курт Волкер зазначив, що Україні краще не поспішати зі своєю точкою зору з приводу миротворців Організації Об’єднаних Націй на Донбасі. Як зазначив Курт Волкер, Україні наразі не потрібно змагатися з Росією, хто швидше надасть до ООН проект резолюції щодо миротворців і взагалі з подачею зазначеного документу нашій країні порекомендували зачекати.

Нагадаємо, на думку експерта-міжнародника Руслана Осипенка, помічник президента РФ Владислав Сурков та спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер, під час зустрічі в Белграді 7 жовтня могли обговорювати варіанти виведення російських окупаційних військ з Донбасу.

Нагадаємо, також Волкер заявляв, що у разі відсутності згоди з питання діяльності миротворчої місії на Донбасі, Росія може піти на ескалацію конфлікту. Він зазначив, що останнім часом на Донбасі навпаки спостерігається зниження рівня напруженості.

Крім того, Волкер заговорив про вибори на Донбасі після запровадження миротворців ООН.  Він додав, що це має бути не просто вибори, а серія голосувань.

Також Сполучені Штати Америки готові гарантувати президенту Російської Федерації Володимиру Путіну, що його країні в рази “стане гірше”, якщо Кремль відмовиться почати робити кроки до врегулювання конфлікту на сході України.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: