Сила в правді

Навігація
Головна Новини Телемедицина йде в село: Верховна Рада прийняла закон про "сільську медицину"

Телемедицина йде в село: Верховна Рада прийняла закон про “сільську медицину”

Телемедицина йде в село: Верховна Рада прийняла закон про “сільську медицину”
в Новини/Соціальна правда

Рада голосами 280 нардепів підтримала законопроект президента про сільську медицину.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на ТСН.

Новим законом передбачається, що держава сприятиме розвитку лікувальних закладів усіх форм власності, удосконаленню мережі закладів охорони здоров’я та матеріально-технічної бази таких закладів, проведенню у сільській місцевості періодичних виїзних прийомів лікарів-спеціалістів.

Уряд визначатиме порядок і критерії забезпечення коштом держбюджету сільських закладів охорони здоров`яобладнанням і транспортними засобами, в тому числі техзасобами для електронної системи охорони здоров`я й обслуговування із застосуванням телемедицини, дистанційного зв`язку й обміну інформацією в електронній формі.

Зазначимо, телемедицина – комплекс дій, технологій та заходів, що застосовуються під час надання медичної допомоги з використанням засобів.

Закон набуває чинності від наступного дня після опублікування.

Нагадаємо, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що серед лікарів, медсестер та інших працівників є побоювання, зумовлені майбутньою медичною реформою. На її думку, такі медики просто не до кінця розуміють суть змін, запланованих Міністерством охорони здоров’я.

2 жовтня Супрун заявила, що медична реформа передбачає, що частина медпослуг залишиться безкоштовною, мова йде насамперед про річні огляди та деякі діагностичні тести. Крім того, лікарі будуть звітувати за кожного пацієнта.

Раніше повідомлялося, що медична реформа в Україні повинна позитивно вплинути на всіх працівників медичної сфери, адже їх заробітні плати будуть залежати від числа пацієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: