У Польщі почали діяти “чорні списки” нев’їзних українців

У Польщі почали діяти “чорні списки” нев’їзних українців
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Польщі почав діяти список нев’їзних українців. Фігуранти списку дізнаються на кордоні, якщо спробують заїхати.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на інфомагенство PAP.

Віце-міністр закордонних справ Бартош Ціхоцький пояснив, що йдеться про українських чиновників і тільки про них, які прославляють УПА, Степана Бандеру і нешанобливо відгукувалися про польській державі.

– Ми говоримо тут про урядових чиновників, представників української держави, а не газет, аналітичних центрів, університетів чи ансамблів пісні і танцю. Про тих, хто ухвалює рішення, які не тільки ображають почуття поляків, мова йде в тому числі про оскарження Волинського злочину, але прославляють українські формування, які співпрацювали з нацистською Німеччиною. А також особи, які заперечують все, за що багато українців віддали життя і здоров’я під час Революції гідності, – сказав польський чиновник.

Нагадаємо, в міжнародних миротворчих місія зможе брати участь створена бригада “УкрЛітПолбріг”. Для цього потрібно лише одностайне схвалення. Відповідна угода була підписана в польському Любліні.

Також в Польщі Щецінська окружна прокуратура відкрила провадження проти власника супермаркету Bimex за скандальну табличку про обов’язкове обшуку українців після оплати товару на касі.

Раніше в польському Сеймі приступили до роботи над законопроектом щодо співпраці з Україною з питань реадмісії.

Джерело: Народна Правда
Теги: