Сила в правді

Навігація
Головна Новини У США зробили важливу заяву щодо введення миротворців на Донбас

У США зробили важливу заяву щодо введення миротворців на Донбас

У США зробили важливу заяву щодо введення миротворців на Донбас
в Новини/Політична правда

США виступили з пропозицією збільшити місію миротворців на Донбасі і розширити її повноваження.

Доповнення до запропонованого проекту резолюції по розміщенню місії ООН на Донбасі були озвучені в ході зустрічі помічника президента РФ Суркова зі спецпредставником США по Україні Волкером, передає “Народна Правда” з посиланням на “Інтерфакс”.

Джерело агентства пояснило – «Серед іншого американська сторона запропонувала розширити зону присутності місії, не обмежуючись лише кількома постами на лінії зіткнення, а також збільшити її чисельний склад і розширити повноваження».

Також джерело уточнило, що розуміння концепції присутності місії ООН на Донбасі у сторін все ще розходиться, але є і точки дотику – «Тому вирішено роботу продовжувати. В цілому вона конструктивна. Не виключена ще одна зустріч до кінця року в аналогічному форматі. Це питання обговорюється. Остаточного рішення поки що немає».

Напередодні в Белграді відбулася зустріч Суркова і Волкера. На прохання української сторони спецпредставник США передав РФ листи від сімей заручників.

Раніше повідомлялося, що американська сторона хотіла б прийти до рішення по місії миротворців на сході України вже до кінця нинішнього року.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: