Сила в правді

Навігація

У Миколаєві викрили “конвертцентр”, через який вивели мільйони гривень (фото)

У Миколаєві викрили “конвертцентр”, через який вивели мільйони гривень (фото)
в Новини/Правда про чиновників
У Миколаєві керівник одного з держпідприємств області зі спільником виводив бюджетні кошти через “конвертаційний центр” з обігом 50 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області, передає “Народна Правда“.

Керівник держпідприємства за попередньою змовою з директором одного із товариств виводили бюджетні кошти. Для цього вони укладали з підконтрольними родичам керівника держпідприємства комерційними структурами договори на оброблення земель державної власності, вартість яких значно завищена.

Щоб облікувати незаконно отримані доходи, зловмисники організували так званий конвертаційний центр, до складу якого входило 21 підприємство з ознаками фіктивності. На їхні рахунки перераховувались кошти, які в подальшому надходили на банківські рахунки фізичних осіб і переводилися в готівку.

У Миколаєві викрили “конвертцентр”, через який вивели мільйони гривень (фото)

Зловмисники також намагались організувати протиправну схему обготівковування валютних грошових коштів. Для цього вони зареєстрували на території країн Балтики комерційну структуру на підконтрольну особу.

Загальна сума проконвертованих упродовж квітня-листопада 2017 року коштів склала 50 млн грн.

У помешканні фігурантів справи та за місцями реєстрації підприємств вилучили валюту у еквіваленті понад 1 млн грн, банківські карти, чекові книжки, чорнові записи, документацію та печатки підприємств, що входили до “конвертцентру”, а також комп’ютерну техніку з електронними документами.

У Миколаєві викрили “конвертцентр”, через який вивели мільйони гривень (фото)

У помешканні директора держпідприємства вилучили установчі документи підприємства-нерезидента, а також печатки місцевих фірм з ознаками фіктивності.

Триває досудове розслідування за статею “зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки”.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на Київщині припинили діяльність потужного конвертцентру.

Нагадаємо також, на Донетчині викрили конвертцентр з обігом понад 1 млрд грн та міжнародний конвертцентр у Києві легалізував кріптовалюту.

Окрім того, у Сєвєродонецьку працював конвертаційний центр з обігом близько 150 мільйонів гривень, а аналогічний “заклад” у Одесі ділився заробітком з терористами на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: