Сила в правді

Навігація
Головна Новини Від небезпечного захворювання вбереже червоне вино

Від небезпечного захворювання вбереже червоне вино

Від небезпечного захворювання вбереже червоне вино
в Новини/Світська правда

На думку французьких вчених, у жінок з меншою ймовірністю розвивається діабет, якщо вони вживають помірну кількість червоного вина і темного шоколаду. Ефект обумовлений вмістом в цих продуктах антиоксидантів, що мають захисну дію проти діабету.

Про це розповідає “Народна Правда” з посиланням на healthvesti.com.

У дослідженні фахівці протягом 15 років вивчали понад 64 тисяч жінок у віці від 40 до 65 років. Було встановлено, що жінки, які споживали велику кількість антиоксидантів, також виявлених в чаї, горіхах і чорниці, мали на 27% менше шансів піддатися діабету в порівнянні з тими, хто споживав антиоксиданти в найменшій кількості.

Дослідження показало, що 15% антиоксидантів надходять в організм з алкоголю – головним чином, при вживанні червоного вина. У зв’язку з цим вчені зробили висновок, що користь антиоксидантів, присутніх у вині, перевершує небезпеки споживання спиртного, але тільки за умови дотримання норми – півкелиха вина в день. Фахівці відзначають, що антиоксиданти захищають організм від окислювального стресу, який може привести до діабету.

Нагадаємо, австралійські вчені провели дослідження, яке показало, що захисна дія вакцин в епідеміологічний сезон посилюється завдяки вживанню пробіотиків. Після вакцинації корисно пити кефір.

Нагадаємо, група американських вчених з Рочестера зробила сенсаційне відкриття. Дослідники відкрили протипухлинний ефект антиоксидантів епігалокатехін галат (Epigallocatechin gallate – EGCG), який міститься в зеленому чаї. Він припиняє розмноження ракових клітин, зокрема, в клітинах крові.

Нагадаємо також, очистити весь організм в домашніх умовах можна за допомогою певних напоїв.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: