Сила в правді

Навігація
Головна Новини Частині киян безкоштовно встановлять лічильники на воду: хто буде першим і що потрібно знати

Частині киян безкоштовно встановлять лічильники на воду: хто буде першим і що потрібно знати

Частині киян безкоштовно встановлять лічильники на воду: хто буде першим і що потрібно знати
в Новини/Соціальна правда

У Києві в 2017-2018 роках безкоштовно встановлять лічильники холодної та гарячої води шести категоріям споживачів.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Domik.ua.

За словами керівника юридичної служби КК “Центр комунального сервісу” (ЦКС) Наталії Хижніченко, з міського бюджету фінансується оснащення квартир лічильниками таким киянам:

інвалідам I групи підгрупи “А”;

дітям-інвалідам підгрупи “А”;

самотнім непрацюючим пенсіонерам, які потребують догляду, інвалідам I групи підгрупи “Б” і інвалідам II групи. Лічильники встановлюють споживачам, розмір пенсії яких не перевищує півтора прожиткового мінімуму доходів громадян для осіб, які втратили працездатність. Також для оснащення квартири лічильниками, киянам даної категорії необхідно перебувати на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування міста Києва;

опікунам неповнолітніх дітей-сиріт.

В “ЦКС” пропонують збільшити кількість киян, яким безкоштовно встановлять прилади обліку води.

“Пропонується розширити перелік окремих пільгових категорій населення Києва, що відносяться до малозабезпечених, які потребують соціального захисту. Це багатодітні сім’ї, батьки загиблих військовослужбовців, вдови та вдівці військовослужбовців, їх діти, інваліди військової служби, учасники бойових дій, учасники війни, члени сімей загиблих і померлих ветеранів війни”, – пояснила Наталія Хижніченко.

Таким чином, встановити прилади обліку необхідно 2917 споживачам. Розширення списку пільгових категорій дозволить встановити лічильники 3986 киянам.

“У разі прийняття Київрадою змін до чинного рішення загальна кількість пільгових категорій громадян збільшиться до 7000. Вони зможуть встановити або замінити, лічильники на холодну і гарячу воду за рахунок коштів міста”, – повідомляють в “Центрі комунального сервісу”.

Нагадаємо, відповідно до нового закону, громадяни зобов’язані встановити квартирні лічильники гарячої та холодної води і тепла. Якщо лічильники води вже стали для багатьох буденністю, то лічильники тепла в квартирах мають зараз в основному жителі новобудов. Закон передбачає, що всі власники приміщень в будинку повинні встановити або вузли-розподільники тепла, або прилади-розподілювачі.

Детальніше про все, що стосується установки, контролю та оплати за лічильниками тепла можна прочитати в спеціальному матеріалі  “Народної Правди”.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: