Сила в правді

Навігація
Головна Новини "Енергетичні вампіри": як з ними боротися і що потрібно знати

“Енергетичні вампіри”: як з ними боротися і що потрібно знати

”Енергетичні вампіри”: як з ними боротися і що потрібно знати
в Новини/Світська правда

Керуючий партнер Creative Quarter Ілля Кенігштейн поділився кількома особистими лайфхаками про те, як боротися з енергетичними вампірами.

Про це він написав у Facebook, розповідає “Народна Правда“.

“Енергетичні вампіри – це такі мерзенні людці, які харчуються вашої життєвої силою і висмоктують вашу енергію. Навколо багатьох з нас збирається ціла армія подібних мракобісів. Особливо це відбувається з тими, хто є щирим і відкритим по відношенню до інших”, – пише Кенігштейн.

Пройшовши через багато життєвих етапів та колізій, він вивів для себе формулу по боротьбі з такими людьми:

1. Довіряйте самому собі. Це ваше життя і воно унікальне. Ніхто не має права нав’язувати вам власну точку зору, особливо якщо вона суперечить вашим внутрішнім принципам і цінностям. Ви можете прийняти раду як вчинити в конкретній ситуації, але завжди потрібно пам’ятати, що двох абсолютно однакових людей, як і ситуацій – не буває.

2. Будьте самодостатніми. Перестаньте паритися про те, що не додає вам енергії і позитивних емоцій. Хтось вважатиме, що це жорстоко, але на жаль – це реальність, в якій ми живемо. Звичайно, це зовсім не означає, що ви повинні нівелювати всередині себе милосердя і співчуття до тих, кому погано. Але поки ви самодостатні – ви в гармонії з самим собою і оточуючими вас людьми. Є ви і ваші близькі, друзі. Вони люблять вас такими якими ви є.

3. Не спілкуйтеся з тими, хто вам заздрить. Зазвичай, заздрять ті, хто звик постійно порівнювати себе з оточуючими. Постійне порівняння з оточуючими виникає тоді, коли в людині – слабкий внутрішній стрижень, який відповідає за самодостатність і породжує невпевненість у власних силах. Заздрість для таких людей – обов’язкова частина щоденного світосприйняття, яка отруює їм життя. Люди, які заздрять – несуть в собі смуток, роздратування, нетерпимість до чужих успіхів і всепоглинаючу ненависть до оточуючих. Тримайтеся від таких подалі.

Нагадаємо, розхитані нерви є наслідком стресів, а також нестачею певних компонентів в раціоні. Щоб стабілізувати самопочуття, медики рекомендують поповнити раціон харчування вітамінами групи В і магнієм.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: