Сила в правді

Навігація
Головна Новини Кравчук зробив розгромну заяву про Росію

Кравчук зробив розгромну заяву про Росію

Кравчук зробив розгромну заяву про Росію
в Новини/Політична правда

Росія убиває українців на Донбасі, через те що вони хочуть жити у європейській країні.

Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук, пише Gazeta.ua.

“Росія 150 років воює. Вона створила інтелігенцію війни і тиску. Іншого вона не знає. Вона любила Україну до тих пір, поки та лежала під нею. Як тільки Україна стала на ноги і сказала, що підемо в інший бік, Росія почала думати як же нас задушити. Доки йшло все гладенько – кадри російські, політика російська, ми все слухаємо. І раптом Україна сказала: ні, підемо в Європу. “Ах, ви в Європу. То ми вас не пустимо”. Втікаємо від Росії, тому що вона нас б’є і убиває. За що? За те, що ми хочемо жити так, як хочемо?” – сказав він.

“Нещодавно вручав посмертно орден матері, син якої помер на Донбасі. Подивився на неї – молода ще мама. Вона подивилася в зал і сказала мені: “Пане президенте, припиніть війну”. Цей орден – це вирок Росії. Від нас забирають життя за те, що ми хочемо жити по-іншому.

На жаль, не всі це розуміють. Зокрема, ті держави, які нас підтримують. Деякі відверто бояться Росії, бояться не зіпсувати з нею відносини. Я кажу: сьогодні ми, а завтра ви. Росія не зупиниться.

Я мав можливість спілкуватися з багатьма російськими діячами, починаючи з Черненка, Андропова, Горбачова, Єльцина і так далі. Всі вони однакові – трохи гірші, трохи кращі. В їхньому основному питанні Україна має бути з Росією, не відпускати, в обіймах задушити. Це основне питання російського життя і сьогодні. Що це за інтелігенція? Російський інтелігент сідає за кулемет і стріляє у своїх колишніх “молодших братів”. Людини немає, “была бы страна родная, и нету других забот”, – додав Кравчук.

Перший президент заявив про Росію: “Живуть то вони дуже погано і будуть жити ще гірше. Бо воюють у всіх гарячих точках”.

“Маємо сказати – ні. Так агресор діяти не може. Тому що сьогодні б’є нас, а завтра битиме інших”, – сказав Кравчук.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що “розвідка” ДНР засилає бойовиків-дезертирів у тил України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: