Сила в правді

Навігація

Офіційно: США дають $350 мільйонів військової допомоги для України

Офіційно: США дають $350 мільйонів військової допомоги для України
в Новини/Політична правда

Палата представників проголосувала за надання 350 мільйонів доларів допомоги Україні в сфері безпеки і істотно розширила її напрямки.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на прес-службу посольства України в США.

“Палата представників Конгресу США схвалила проект закону про “Бюджет США на 2018 на потреби національної оборони”, який дозволяє виділення 350 млн. дол. для надання допомоги Україні в сфері безпеки. Дана сума відповідає торішньому рівню асигнувань”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що проект закону також дає дозвіл на надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру. У нього також включені нові положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації в медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання і підготовку українських медичних фахівців в цій сфері, а також для посилення здатності повітряних і військово-морських сил нашої держави.

“Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони і спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні кошти; кораблі прибережної дії і берегової охорони.”

Наступним кроком в напрямку набуття бюджетом чинності повинно стати його схвалення Сенатом. Після цього його буде передано на підпис Президентові США”, – додали в посольстві.

Журналіст Юрій Бутусов так прокоментував подію в Фейсбуці:

“…Багато це чи мало? Якщо планувати покупку засобів ППО і кораблів – мало. А якщо для реальної піхотної війни на Донбасі – то це величезні суми.

Звичайно, хотілося б, щоб більшу частину коштів було спрямовано на озброєння піхоти – на зв’язок “Гарріс”, засоби нічного бачення, тепловізійні приціли. Хоч і дорогі “Гарріс”, а допустимо, на 100 мільйонів можна купити тисячі станцій. Так і з засобами нічного бою. Монокулярів і прицілів можна купити тисячі. У нас і так вже багато американського радіозв’язку, прицілів і окулярів нічного бачення, тисячі комплектів, але якщо ми цілеспрямовано закуповуватимемо ці засоби, то буквально 3-4 роки і за гроші народу США зможемо повністю оснастити свою армію.

Тепер все залежить від контрактів, які ми укладатимемо з американськими компаніями в рамках цих сум”.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Держдепі зробили перший крок щодо надання Україні нелетальної зброї.

Крім того, Пентагон підтримує надання зброї Києву, але є умови.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: