Сила в правді

Навігація
Головна Новини Тіла не видають і розтин не проводять: киян приголомшив страйк працівників моргу

Тіла не видають і розтин не проводять: киян приголомшив страйк працівників моргу

Тіла не видають і розтин не проводять: киян приголомшив страйк працівників моргу
в Новини/Соціальна правда

бюро судової медичної експертизи в Шевченківському районі столиці, на вулиці Оранжерейна 9, не увімкнене опалення, батареї холодні й вже практично третина персоналу пішла на лікарняний.

Про це пише Народна Правда з посиланням на ТСН.

Обурені працівники моргу, повставши проти нелюдських умов праці, припинили проводити розтини, а також не видають тіла загиблих до відновлення опалення.

Від страйку працівників моргу страждають кияни, оскільки не можуть отримати тіла, тому змушені постійно переносити час поховання.

Як виявилося, працівники “Київенерго” виявили аварію на зношеній трубі теплоносія ще з літа й досі чекають на нову трубу. Лише після її заміни комунальниками у морзі має з’явитися опалення.

Нагадаємо, у листопаді кияни отримають квитанції за тепло, використане в жовтні. Вартість теплопостачання буде залежати від наявності загальнобудинкових лічильників.

Нагадаємо, станом на 1 листопада, у Києві без опалення залишалися близько 400 будинків. У столиці працювали 40 протиаварійних бригад, аби ліквідувати пошкодження, що сталися під час запуску теплоносія.

Крім того, Київ наполягатиме, аби нарахування за опалення в будинках, де з технічних причин не можна встановити прилад обліку, здійснювалися за середньозваженими показниками будинкових теплолічильників, як це було в опалювальний період 2016/2017 років.

Нагадаємо також, за кілька тижнів до опалювального сезону було змінено схему нарахування субсидій. У сезоні-2017/18 років українці з індивідуальним опаленням отримуватимуть субсидію по-новому. Нарахування для користувачів централізованого опалення також відбуватиметься по-іншому.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: