Ці п’ять правил збережуть серце здоровим надовго

Ці п’ять правил збережуть серце здоровим надовго
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Висновки Асоціації Серця стверджують: краще постійний рух по трохи, ніж давати одноразове інтенсивне навантаження.

Спорт звичайно корисний, але більш важливо, що шкідлива гіподинамія. Регулярна навантаження змушує кров омивати капіляри, виробляючи корисні субстанції, які захищають організм від передчасного старіння, передає “Народна Правда” з посиланням на HealthInfo.

Loading...

Інтенсивне навантаження, як правило, травматичне для опорно-рухового апарату – коління і поперек виходять на пенсію раніше за нас. Рухатися при кожному зручному випадку: прогулюватися по кабінету, ходити пішки, користуватися ліфтом – ось що по-справжньому корисно.

Така ж історія з продуктами харчування. По суті, немає корисних продуктів – є продукти не шкідливі. Їжа повинна бути повноцінною по білках, жирах, вуглеводах, вітамінах, мікроелемантах і баластних речовинах, і відповідати енергетичним і пластичним потребам організму. В одному можна бути впевненим: овочі не підведуть. Однак харчування одними овочами також не відповідає принципам раціонального харчування.

Потрібно покінчити з курінням. Продукти горіння провокують передчасне старіння, рак, атеросклероз. Нікотин – наркотик, пов’язаний з викидом дофаміну і забезпечує ефект “передчуття задоволення”. Саме це змушує нас палити знову і знову.

З алкоголем дещо не так. Ті, хто п’ють по трохи, живуть довше за тих, хто не п’є зовсім. Але, якщо ви випиваєте більше 3 чарок міцного алкоголю, 3 келихів вина, 1 літра пива за раз, то все позитивне дію закінчується і різко починається негативне.

Скарги, як правило, з’являються на самих останніх стадіях серйозних захворювань. Тому потрібно регулярно, без будь-якої причини, проходити профілактичні перевірки, обстежуючи всі органи і їх функції.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...