Сила в правді

Навігація
Головна Новини Тимчук попередив про потенційний наступ бойовиків на Донбасі

Тимчук попередив про потенційний наступ бойовиків на Донбасі

Тимчук попередив про потенційний наступ бойовиків на Донбасі
в Новини/Правда про ООС

Найближчим часом формування російських окупаційних військ на Донбасі можуть перейти до активних наступальних дій тактичного масштабу на одному або декількох ділянках.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат, координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук з посиланням на оперативні дані “ІС”, інформує “Народна Правда“.

За даними групи, наразі противник прагне завдати вогневе ураження українським підрозділам, які обороняються, з метою послабити їх здатність утримувати свої передові позиції або при сприятливих умовах змусити відійти з них.

“Робиться це з метою створення зручних вихідних рубежів і позицій для подальших активних дій”, – зазначив Тимчук.

“Не виключено, що найближчим часом формування окупаційних військ будуть здатні перейти до активних наступальних дій тактичного масштабу на одному або декількох ділянках, де на сьогодні спостерігається вогнева активність супротивника. Для цього командування противника з початку вересня ц.р. провело цілий ряд підготовчих заходів – певні частини і підрозділи пройшли повний курс бойової підготовки, бойового злагодження, перш за все з наступальною тематикою, здійснено доукомплектування їх особовим складом і озброєнням, також здійснено накопичення матеріально-технічних ресурсів, проведено приховане перегрупування частин і підрозділів на вибрані ділянки», – повідомляє “ІС”.

Нагадаємо, російсько-окупаційні війська на Донбасі підсилюють свої артилерійські підрозділи і чекають із Росії нові гаубиці та “Гвоздики”.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, на думку координатора групи “Інформаційний спротив” Дмитра Тимчука, чергове військове загострення на Сході України, є спробою Кремля змусити Україну відмовитися від внесення до Ради безпеки ООН альтернативного проекту резолюції про миротворчу місію.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: