Сила в правді

Навігація
Головна Новини У Меркель заявили про зростаючі силові амбіції Росії

У Меркель заявили про зростаючі силові амбіції Росії

У Меркель заявили про зростаючі силові амбіції Росії
в Новини/Політична правда

Голова Федеральної розвідувальної служби Німеччини Бруно Каль вважає, що Росія несе потенційну загрозу для Заходу. На його думку, немає підстав вважати, що відносини Заходу з Росією покращаться при президенті Путіні.

Про це він заявив під час виступу у Фонді імені Ханса Зайделя (Hanns-Seidel-Stiftung) в Мюнхені повідомляє “Народна Правда” із посиланням на DW.

Він зазначив, що труднощі, швидше за все, триватимуть і далі.

Каль попередив, що “не слід більше плекати надії з питання Криму”, додавши, що “силові амбіції Росії зростатимуть”. Після великомасштабних спільних російсько-білоруських військових маневрів BND констатувала “вражаючу” модернізацію озброєння і вміння керувати військами. Каль зауважив, що це “вселяє занепокоєння”.

За його словами, Росія прагне повернути собі роль лідера на європейському континенті – зокрема, “послабити Євросоюз і відштовхнути США, а особливо – вбити між ними клин”.

“Замість партнера у сфері європейської безпеки ми маємо в Росії, скоріше, потенційну загрозу”, – заявив голова німецької спецслужби, вказавши на повернення Росії як гравця на світовій політичній арені.

На думку Бруно Каля, це буде “незручний сусід”. Країна збільшила радіус дії в політиці безпеки, тому він вважає реальною загрозу, що виходить від розміщених “навколо” Калінінграда ракет малої дальності.

Водночас голова BND закликав налагоджувати з Москвою “тісні зв’язки”, тримати відкритими канали спілкування і стежити за тим, щоб контакти з Росією не вичерпалися зовсім.

Нагадаємо, невиразну пропозицію президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення на окупованому Донбасі миротворців ООН Ангела Меркель, вчетверте переобраний федеральний канцлер Німеччини, охарактеризувала як “цікаву”.

Нагадаємо також, у Німеччині і в США по-різному дивляться на подолання загроз з боку Північної Кореї. Таку заяву зробила канцлер Німеччини Ангела Меркель, коментуючи нещодавні висловлювання президента США Дональда Трампа.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: