Сила в правді

Навігація

У Меркель заявили про зростаючі силові амбіції Росії

У Меркель заявили про зростаючі силові амбіції Росії
в Новини/Політична правда

Голова Федеральної розвідувальної служби Німеччини Бруно Каль вважає, що Росія несе потенційну загрозу для Заходу. На його думку, немає підстав вважати, що відносини Заходу з Росією покращаться при президенті Путіні.

Про це він заявив під час виступу у Фонді імені Ханса Зайделя (Hanns-Seidel-Stiftung) в Мюнхені повідомляє “Народна Правда” із посиланням на DW.

Він зазначив, що труднощі, швидше за все, триватимуть і далі.

Каль попередив, що “не слід більше плекати надії з питання Криму”, додавши, що “силові амбіції Росії зростатимуть”. Після великомасштабних спільних російсько-білоруських військових маневрів BND констатувала “вражаючу” модернізацію озброєння і вміння керувати військами. Каль зауважив, що це “вселяє занепокоєння”.

За його словами, Росія прагне повернути собі роль лідера на європейському континенті – зокрема, “послабити Євросоюз і відштовхнути США, а особливо – вбити між ними клин”.

“Замість партнера у сфері європейської безпеки ми маємо в Росії, скоріше, потенційну загрозу”, – заявив голова німецької спецслужби, вказавши на повернення Росії як гравця на світовій політичній арені.

На думку Бруно Каля, це буде “незручний сусід”. Країна збільшила радіус дії в політиці безпеки, тому він вважає реальною загрозу, що виходить від розміщених “навколо” Калінінграда ракет малої дальності.

Водночас голова BND закликав налагоджувати з Москвою “тісні зв’язки”, тримати відкритими канали спілкування і стежити за тим, щоб контакти з Росією не вичерпалися зовсім.

Нагадаємо, невиразну пропозицію президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення на окупованому Донбасі миротворців ООН Ангела Меркель, вчетверте переобраний федеральний канцлер Німеччини, охарактеризувала як “цікаву”.

Нагадаємо також, у Німеччині і в США по-різному дивляться на подолання загроз з боку Північної Кореї. Таку заяву зробила канцлер Німеччини Ангела Меркель, коментуючи нещодавні висловлювання президента США Дональда Трампа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: