Сила в правді

Навігація
Головна Новини Вживання кави значно укріплює серце: медики пояснили чому

Вживання кави значно укріплює серце: медики пояснили чому

Вживання кави значно укріплює серце: медики пояснили чому
в Новини/Світська правда

Фахівці з Американської асоціації серця встановили, що вживання кави зменшує ризик розвитку серцевої недостатності та інсульту.

Вчені проаналізували за допомогою алгоритмів машинного навчання результати довготривалого дослідження Framingham, яке було присвячено пошуку зв’язків між різними дієтами і станом серцево-судинної системи. Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Сегодня.

Виявилося, що кожна додаткова чашка кави в тиждень знижує ризик інфаркту на сім відсотків і інсульту – на вісім відсотків.

Давайте підрахуємо, скільки чашок кави ви випиваєте протягом дня? Якщо  до двох, значить, кава здатна благотворно впливати на ваш організм, але якщо ж кількість досягає до 4-6, необхідно бити тривогу. Тільки уявіть – це близько 42 чашок в тиждень!

Раніше ми писали про те, що у Франції вчені провели дослідження, яке показало, що вживання кави збільшує тривалість життя людей, які страждають від ВІЛ і гепатиту С. Тому фахівці порадили з цією метою щодня випивати три і більше чашок ароматного напою.

Нагадаємо, дослідники з’ясували, що кава продовжує життя. Чотири чашки кави щодня на 64% знижують ризик ранньої смерті, три чашки – на 30%, а дві – на 22%.

Також ми писали, що від кави варто відмовитись або скоротити вживання до мінімуму, аби позбутися целлюліту.

Раніше стало відомо, що кофеїн, який міститься в каві, зможе заспокоїти знервовану людину за 3 хвилини. Кофеїн, що міститься в каві, зможе заспокоїти, а не тільки надати бадьорості вранці. Для посилення ефекту радять пити каву з молоком.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: