З Росії на Донбас перекинуть нові гаубиці та “Гвоздики”

З Росії на Донбас перекинуть нові гаубиці та “Гвоздики”
в Новини/Правда про ООС

Російсько-окупаційні війська на Донбасі підсилюють свої артилерійські підрозділи і чекають із Росії нові гаубиці та “Гвоздики”.

Як передає “Народна Правда”, про це на сторінці у Фейсбуці написав керівник групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.
 
В “11-му омсп” і двох бригадах “1-го АК ДНР” окупанти підсилюють артилерійські підрозділи, при цьому 120-мм гармати НОНА-К замінюють або доповнюють 22-мм гарматами-гаубицями типу Д-30А, які привозять з РФ. За найближчий місяць мають намір отримати щонайменше 20 таких гаубиць, а також до 10-ти 122-мм САУ типу 2С1 “Гвоздика” (на “доукомплектування”). До кінця року командування окупантів планує сформувати в бригадах “1-го АК ДНР” артилерійські групи повноцінного дводивізійного складу (4 батареї в кожному дивізіоні), а також дивізіони РСЗВ (двобатарейного складу)”, – написав Тимчук.
Як раніше повідомляла “Народна Правда“, на думку координатора групи “Інформаційний спротив” Дмитра Тимчука, чергове військове загострення на Сході України, є спробою Кремля змусити Україну відмовитися від внесення до Ради безпеки ООН альтернативного проекту резолюції про миротворчу місію.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...