Скандал із “затриманням” неповнолітніх: дівчат закрили у кімнаті з трьома охоронцями (відео)

Скандал із “затриманням” неповнолітніх: дівчат закрили у кімнаті з трьома охоронцями (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Троє дорослих чоловіків зупинили двох 15-ти річних дівчаток, завели в закрите приміщення, обшукували , принижували і кричали та заборонили дзвонити батькам. Такий жах стався у Києві у супермаркеті Ашан. Охоронцям магазину здалося, що діти вкрали пилочку для нігтів – і порушивши всі закони, вони намагались це довести.

Loading...

Поліцію охоронці так і не викликали. Зате це зробили батьки. Школярки подзвонили їм щойно їх відпустили – так і не знайшовши пилочки. Охоронців, які так нахабно обшукували дітей, немає.

Нині охоронці дуже чемні, та дії колег не коментують. Інструкцію – як діяти, коли є підозра, що покупець – злодій – добре знають. І вона відрізняється від застосованої в суботу.

Адвокати підтверджують – охоронці можуть лише зупинити підозрюваного і попросити почекати поліцію. Робити це слід у торговельному залі – при камерах і свідках, а не в підсобці. Ба більше – неповнолітніх взагалі не мали права обшукувати чи будь-що запитувати без присутності батьків. Мами дівчат  після перегляду відео з камер спостереження – обурені ще більше. Кажуть, не заспокояться поки горе-охоронців не звільнять.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, у Львівській області школярки влаштували оргію на кладовищі, соцмережі бурхливо відреагували на всі ці події, а правоохоронці дадуть інциденту свою оцінку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...