Ці продукти збережуть молодість і красу надовго

Ці продукти збережуть молодість і красу надовго
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Хочете виглядати молодше за свої роки – зверніть увагу на продукти харчування, що містять селен. Недостатній рівень даного мікроелемента в організмі є причиною прискореного старіння, заявили німецькі дослідники.

Loading...

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на ladyhealth.com.ua.

Вчені з Інституту експериментальної ендокринології при клініці Шаріте в Берліні прийшли до висновку про те, що вживання продуктів харчування, що містять селен, активують присутній в крові білок селенопротеіни, який бере участь в процесі засвоєння такої їжі. Активність даного білка, в свою чергу, запускає вироблення в організмі інших білків, що забезпечують його захист від вільних радикалів.

Вільні радикали – це молекули, розмноження яких пов’язана з швидким старінням і схильністю до онкологічних захворювань. Розподіл цих клітин посилюється на тлі дефіциту селенопротеіна в організмі. Таким чином, через нестачу селену відбувається більш інтенсивне старіння органів і тканин, показала робота вчених.

За їх словами, на сьогоднішній день поки не існує більш ефективного способу підтримувати достатній рівень селенопротеіна в організмі людини, ніж вживання продуктів харчування з селеном. Фахівці нагадали, що кращими джерелами цього мікроелемента є курячі яйця (жовток), спаржа, гриби, кукурудза, бразильські горіхи.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, вчені з Великобританії назвали продукти, які допоможуть відкласти старість на потім.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...