Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Боржникам на замітку: рахунки зможуть арештовувати за годину

Боржникам на замітку: рахунки зможуть арештовувати за годину

Боржникам на замітку: рахунки зможуть арештовувати за годину
в Економічна правда/Новини

Міністерство юстиції буде переймати досвід Хорватії з впровадження системи електронних арештів банківських рахунків.

Про це заявив директор департаменту з питань правосуддя і національної безпеки Олександр Олійник за підсумками робочого візиту делегації Мін’юсту в Хорватію, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на minprom.

За словами А. Олійника, після введення в Хорватії електронного арешту грошей істотно покращилася ситуація з виконанням судових рішень: з початку 2011 р з 8,1 млн документів про стягнення на суму 39,7 млрд євро виконано майже 7 млн документів на суму понад 23 млрд євро.

Це стало можливим завдяки тому, що Фінансове агентство, яке є провідною хорватською компанією в сфері фінансового посередництва, має можливість надавати банкам електронне розпорядження про блокування коштів протягом 60 хвилин, пояснив А. Олійник.

“Так як сам процес відбувається протягом декількох хвилин, у боржника немає можливості вивести кошти з рахунків”, – зазначив представник Мін’юсту.

Він підкреслив, що всього через кілька років після введення електронного арешту коштів за оцінками, складеним для рейтингу Світового банку Doing Business-2017, Хорватія піднялася з 52 на 7 місце.

Нагадаємо, переважно угоди про споживчий кредит є несправедливими для позичальника. Дослідження USAID “Трансформація фінансового сектору” виявило глибоку кризу банківського кредитування України, оскільки із 90 банків України видають кредити тільки 15.

Окрім того, розглядаючи справу №6-2071цс16, Верховний суд України, зіславшись на закон “Про споживче кредитування”, дозволив не платити супровідні кредитні комісії, які не мають прямого стосунку до споживчого кредиту.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: