Сила в правді

Навігація
Головна Новини Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)

Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)

Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)
в Новини/Світська правда

Містичний туризм стає дедалі популярнішим, і мандрівники знаходяться в пошуку напрямків, які пов’язані з містикою і страшними історіями. Жага пригод і нових відчуттів поглинає.

А чи вважаєш ти себе сміливою? Почитай про 7 найстрашніших місць на Землі і виріши для себе: твоє це чи ні, пише Народна Правда з посиланням на travel.tochka.net.

Острів Пасхи, Чилі

Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)

На острові знаходяться кілька сотень величезних кам’яних статуй-гігантів, врослих в землю. Голови статуй спрямовані в небо, ніби велетні каятся в якихось містичних злочинах. Нікому досі не відомі ні творці цих статуй, ні як виготовлялися гігантські скульптури. Їхня висота сягає 21 метра, а вага до 90 тонн. Від кар’єру, де статуї виготовлялися, вони “переміщалися” на відстані до 20 км. Вчені припускають, що тут колись існувала могутня цивілізація. Однак сьогодні на острові життя завмерло. Залишилися лише статуї, що вселяють жах, оскільки все невідоме зазвичай вселяє страх.

Телемське абатство, Сицилія

Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)

Одним із найвідоміших окультистів у світі був Алістер Кроулі. Його будинок у 1920-х роках вважали світовою столицею сатанізму і оргій. Алістер заснував Абатство Тельма, яке стало місцем вільного кохання. Новачків поміщали в “Кімнату кошмарів”, де вони під впливом наркотиків оглядали фрески небес, землі і пекла. Коли в абатстві помер відомий англійський аристократ, преса підняла скандал, і Кроулі був змушений закрити свій “заклад”. У 1945 ця історія була екранізована підпільним режисером Кеннетом Енджером, проте фільм загадковим чином зник. Зараз абатство зруйноване і заросло травою.

Музей медичної історії Мюттера, США

Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)

Цей комплекс належить Коледжу лікарів у Філадельфії. Тут зібрані всілякі патології, а також старовинне медичне обладнання та біологічні експонати. Зацікавленість музею надає колекція черепів. Ще тут знаходяться унікальні і страшні експонати: жіночий труп, що перетворився на мило в землі після поховання, або ж кишечник завдовжки в 12,5 см, сіамські близнята зі спільною печінкою, скелет двоголової дитини і т.д. Тут зберігається безліч законсервованих органів і тіл. Відвідувачі ? люди з міцними нервами.

Будинок Вінчестерів, США

Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)

Будинок, з яким пов’язано безліч забобонів. Якось ворожка передбачила Сарі Вінчестер, що її будуть постійно переслідувати примари людей, убитих з вінчестерів (предки покійного чоловіка Сари заснували збройову компанію). І нібито щоб припинити це все, жінка повинна була переїхати і побудувати такий будинок, щоб його не встигли закінчити протягом всього її життя. Припинення будівництва означатиме смерть господині. У 1884 році почалося будівництво будинку, яке тривало 38 років. У будівлі 160 кімнат, сходи, що ведуть в стелю, двері посередині стіни… Тут безліч потайних вікон і дверей, багато кімнат мають по 13 вікон, а число сходинок на всіх сходах 13. З моменту відкриття будівлі для туристів постійно лунають скарги на кроки ночами, ляскаючі двері, вогні, що переміщаються, і мимовільні повороти дверних ручок.

Болота Манчак, США

Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)

Туристів тут вночі на човні возять по болотах, висвітлюючи шлях факелом. З води ростуть кипариси, з їхніх гілок звисають нитки з моху. Іноді на болоті лунає страшний вий, який нібито належить перевертневі. Ці місця ще називають “болотами привидів”. На додачу, вони ваблять до себе готів. За місцевою легендою болота були прокляті королевою вуду, взятою в полон тут же на початку 20-го століття. А в 1915 тут виник ураган, який зруйнував 3 села. Під водою залишилися кладовища тварин і людей, що проявляється в періодично спливаючих трупах, якими не нехтують місцеві алігатори.

Лагуна Трук, Мікронезія

Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)

Тут спочиває значна частина японських військово-морських сил, затоплених в цьому місці під час американського авіанальоту в 1944. Мікронезійська лагуна Трук стала останнім притулком і підводним кладовищем для 40 японських кораблів і 100 літаків. Вперше ці місця обстежив Жак Ів Кусто в 1971, після чого тепер тут часто можна спостерігати дайверів. Але багатьох відлякують екіпажі японців, що так і залишилися в корпусах затонулих кораблів.

Тупик Мері Кінг, Шотландія

Прокляті місця на планеті, від яких застигає кров (фото)

Під цією назвою об’єднані кілька вулиць Единбурга. У 17 столітті тут залишали вмирати жертв чуми, а зараз місцеві кажуть, що відчувають присутність полтергейсту. Туристів часто за руки і ноги торкається щось невидиме. Легенда свідчить, що в глухому куті живе привид молодої дівчини Енні, яку батьки залишили тут помирати в 1645. Кажуть, що під час епідемії тут був опечатаний весь квартал, щоб зупинити хід чуми. Сьогодні екскурсоводи проводять людей вниз по кам’яних сходах в страшні провулки. Можна побачити навіть кімнату Енні, а ще експозицію про життя середньовіччя і епідемію чуми.

Нагадаємо, в Австралії у курортному місті Голд-Кост туристам запропонували відвідати незвичний хостел, який збудований винятково з піску. На його зведення пішло близько 24 тонн матеріалу.

Бажаючим відвідати незвичний хостел варто знати, що місцевих мешканців в Австралії в останні тижні почали масово атакувати сороки, у яких почався сезон “захисту гнізд”. Самці сорок два рази на рік – навесні та восени, влаштовують справжнє полювання на людей, в яких вони чомусь бачать загрозу.

Також варто подивитися на топ-25 найкрасивіших доріг світу. Буває й так, що подорож може перетворитися в насолоду прекрасним.

Нагадаємо також, що “кримозамінники” у вигляді Півдня України і Карпат починають здоржчуватись. Новорічне бронювання будиночків і готелів в Карпатах до цього часу ще не почалося.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: