Сила в правді

Навігація
Головна Новини Як живе міністр Рева: журналісти показали все майно (відео)

Як живе міністр Рева: журналісти показали все майно (відео)

Як живе міністр Рева: журналісти показали все майно (відео)
в Новини/Правда про чиновників

Міністр соціальної політики Андрій Рева або ретельно приховує своє майно, або дійсно живе в досить скромних умовах.

На міністра зареєстрована лише одна квартира у Вінниці, й та лише в частковій власності – рівні частини прав на це майно належать також його дружині й матері, пише Народна Правда з посиланням на “Слово і Діло“.

За даними Єдиного реєстру нерухомого майна, площа квартири Реви – 63,7 кв. м. Це “трьошка” на вул. Ватутіна у Вінниці. У цієї квартири, відповідно до даних Реєстру, є також “частина підвалу під сарай” площею лише 1,5 кв. м. Якщо вірити сайтам із продажу нерухомості, вартість квадрата в аналогічних квартирах із ремонтом становить лише $500. Виходить, що житло міністра “потягне” приблизно на $13,3 тис. за курсом 26,7 грн за $1.

Як живе міністр Рева: журналісти показали все майно (відео)

При цьому в своїй офіційній декларації Рева вказав, що заробив за 2016 рік 341 303 грн або 28 442 грн на місяць. Квартиру у Вінниці міністр також задекларував, щоправда, округлив площу житла до 64 кв. м.

Нагадаємо, міністр соцполітики Андрій Рева отримав несподівану популярність, коли двозначно висловився про традиції українського харчування. Журналісти сходили в гості до міністра, щоб дізнатися, як він проводить свій вільний від роботи час, і зокрема, щоб дізнатися, що у нього в холодильнику.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: