Сила в правді

Навігація

Зовсім скоро: Гримчак назвав дату відходу Росії з Донбасу

Зовсім скоро: Гримчак назвав дату відходу Росії з Донбасу
в Новини/Політична правда

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак, раніше пояснив, як саме Росія піде з Донбасу запевнив, що його джерела в Москві назвали йому точну дату, коли російські війська покинуть Донбас. За словами Гримчака, це трапиться дуже скоро.

Про це він заявив в ефірі телеканалу Еспресо.TV, пише Народна Правда з посиланням на Сегодня.

“Це інформація, яку я особисто, я це підкреслюю, отримав з декількох джерел, які знаходяться в Москві і за “поребриком”. Мені навіть було названо точний термін, коли це станеться. Це березень-квітень 2018 року”, – заявив Гримчак.

При цьому він не став називати імена людей, які йому про це повідомили.
“Розумієте, в чому справа, є люди, які передаючи інформацію, дуже ризикують”, – зазначив політик.

Крім того, за словами заступника міністра, ця точка зору також знаходить підтвердження у відкритих джерелах, які, за його словами, повідомляють про те, що “фінансування окупованих районів з боку Росії на наступний рік не передбачено”. “Відомо і те, до якого місяця буде йти це фінансування – максимально, до вересня наступного року”, – підкреслив політик.

Також Гримчак звернув увагу на те, що останнім часом російські війська під час ротацій не залишають бойовикам нічого зі зброї і боєприпасів.

“Вони відстрілялися – і вийшли”, – пояснив він.

Про швидке виведення російських військ з тимчасово окупованих районів свідчить, на думку Гримчака, і поведінка ватажків бандформувань.

“Частина керівників стала шукати житло в Абхазії, в Підмосков’ї”,

Нагадаємо, раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньопереміщених осіб Юрій Гримчак висловив думку, що вже у наступному році непідконтрольні наразі Україні територія т.зв. “ДНР” може повернутися до status quo.

Нагадаємо, на думку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака, внаслідок міжнародного тиску у Росії виникли щонайменше дві основні причини для виходу з військового протистояння на Донбасі. Висновки Гримчака базуються на Протоколі про виконання Мінських угод який було прийнято у 2015 році у лютому.

Нагадаємо, раніше Юрій Гримчак заявив, що Росія відходить з Донбасу. Високопосадовець заявив, що на окупованих територіях спостерігається відведення Росією військової техніки та цінного військового майна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: