Сила в правді

Навігація
Головна Новини Зовсім скоро: Гримчак назвав дату відходу Росії з Донбасу

Зовсім скоро: Гримчак назвав дату відходу Росії з Донбасу

Зовсім скоро: Гримчак назвав дату відходу Росії з Донбасу
в Новини/Політична правда

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак, раніше пояснив, як саме Росія піде з Донбасу запевнив, що його джерела в Москві назвали йому точну дату, коли російські війська покинуть Донбас. За словами Гримчака, це трапиться дуже скоро.

Про це він заявив в ефірі телеканалу Еспресо.TV, пише Народна Правда з посиланням на Сегодня.

“Це інформація, яку я особисто, я це підкреслюю, отримав з декількох джерел, які знаходяться в Москві і за “поребриком”. Мені навіть було названо точний термін, коли це станеться. Це березень-квітень 2018 року”, – заявив Гримчак.

При цьому він не став називати імена людей, які йому про це повідомили.
“Розумієте, в чому справа, є люди, які передаючи інформацію, дуже ризикують”, – зазначив політик.

Крім того, за словами заступника міністра, ця точка зору також знаходить підтвердження у відкритих джерелах, які, за його словами, повідомляють про те, що “фінансування окупованих районів з боку Росії на наступний рік не передбачено”. “Відомо і те, до якого місяця буде йти це фінансування – максимально, до вересня наступного року”, – підкреслив політик.

Також Гримчак звернув увагу на те, що останнім часом російські війська під час ротацій не залишають бойовикам нічого зі зброї і боєприпасів.

“Вони відстрілялися – і вийшли”, – пояснив він.

Про швидке виведення російських військ з тимчасово окупованих районів свідчить, на думку Гримчака, і поведінка ватажків бандформувань.

“Частина керівників стала шукати житло в Абхазії, в Підмосков’ї”,

Нагадаємо, раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньопереміщених осіб Юрій Гримчак висловив думку, що вже у наступному році непідконтрольні наразі Україні територія т.зв. “ДНР” може повернутися до status quo.

Нагадаємо, на думку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака, внаслідок міжнародного тиску у Росії виникли щонайменше дві основні причини для виходу з військового протистояння на Донбасі. Висновки Гримчака базуються на Протоколі про виконання Мінських угод який було прийнято у 2015 році у лютому.

Нагадаємо, раніше Юрій Гримчак заявив, що Росія відходить з Донбасу. Високопосадовець заявив, що на окупованих територіях спостерігається відведення Росією військової техніки та цінного військового майна.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: