Сила в правді

Навігація
Головна Новини Два будинки під Києвом, три - у Карпатах, елітні авто і мільйони на рахунках: життя прокурора показали українцям

Два будинки під Києвом, три – у Карпатах, елітні авто і мільйони на рахунках: життя прокурора показали українцям

Два будинки під Києвом, три – у Карпатах, елітні авто і мільйони на рахунках: життя прокурора показали українцям
в Новини

Свою кар’єру в правоохоронних органах начальник управління Генеральної прокуратури України Сергій Самойлик розпочав навчаючись у Національній академії внутрішніх справ України, яку закінчив у 1999 році. А от повноцінно в органах прокуратури Сергій Анатолійович працює з 2002 року.

Відомо, що з 2006 року він обіймав посаду першого заступника прокурора Шевченківського району м. Києва. Починаючи з 2006 року він обіймав посаду першого заступника прокурора Шевченківського району Києва, а з квітня 2009 року стає прокурором м. Ялти, пише Народна Правда з посиланням на prosud.info.

Сергій Самойлик протягом тривалого часу працював у прокуратурі на Кримському півострові, де прославився тим, що протягом трьох років (з травня 2009 по травень 2012 рік) жив в особняку в унікальному заповідному місці Ялти, сплачуючи при цьому 2400 грн в місяць.

Після роботи в Криму Сергія Самойлика перевели знову в Київ. У 2013 році Сергія Самойлика призначили начальником управління Генеральної прокуратури з нагляду за додержанням законів про охорону дитинства, де він працює і нині.

Найбільш цікавими виявилися декларації Сергія Самойлика за 2013, 2015 та 2016 роки. Заробітну плату на посаді прокурора він отримував тільки у 2013 році, згідно з декларацією вона становила 228 тис. грн доходу. Натомість ні у 2015, ні у 2016 році прокурор зарплати не отримував, хоча офіційно був працевлаштований.

За інформацією ЗМІ, зараз прокурор Самойлик перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Цивільна дружина прокурора – Юлія Володимирівна Ткаченко вказала 850 тис. грн від продажу майна. Втім, новонароджена донька відсутня в електронній декларації прокурора, що є очевидним порушенням.

Декларація прокурора за 2013 рік майже пуста. Там немає ні земельних ділянок, ні квартир, ні будинків, а лише два автомобілі у родичів. Натомість з 2015 року матеріальне становище його родини значно покращується. Наприклад, неповнолітній дочці прокурора Софії Сергіївні Самойлик подарували будинок в Бучі та землю під ним. Загальна задекларована вартість цього майна – понад 1 млн грн.

Через рік будинок та землю у Бучі придбав вже сам прокурор Сергій Самойлик. Задекларована вартість цього придбання значно скромніша – 259 тис. грн. Виходить, що прокурор заплатив 1,4 тис. грн за 1 м.кв. Сьогодні схожі будинки по сусідству продаються за майже 80 тис. дол.

Та перш ніж придбати будинок, 2015 року прокурор отримав право на користування службовою квартирою в столиці площею 76 м.кв. Її власником є прокуратура Деснянського району м. Києва.

Влітку 2017 року Сергію Самойлику забажалося подихати чистим карпатським повітрям, а водночас і зайнятися готельним бізнесом: він придбав одразу 3 земельні ділянки та 3 будинки (кожен площею по 135 м.кв). Котеджи готельного типу розташовані в с. Паляниця, неподалік лижного курорту “Буковель”. Згідно з чинним законодавством купівля цих будинків мала бути задекларована Сергієм Самойликом протягом 10 днів після набуття у власність повідомленням про суттєві зміни. Проте станом на жовтень 2017 року прокурор так і не задекларував ці будинки, що є корупційним правопорушенням.

Серед рухомого майна у власності прокурора є тільки причіп ПГМФ 8302 за 5 тис. грн.

А от у його громадянської дружини Юлії Володимирівни Ткаченко рухоме майно значно дорожче та різноманітніше. Наприклад, вона є власником Land Rover Range Rover Evoque 2012 року випуску, придбаного в тому ж році. Ще одне її авто – це Фольксваген Амарок 2013 року випуску, яке вона придбала у 2016 році. Коштує таке авто сьогодні близько 21 тис. дол.

Того ж 2016 року дружина придбала мотоцикл BMW К1600 2012 року випуску.

Уже в 2017 році Юлія Володимирівна придбала ще й Lexus NX 300 2015 року. Сьогодні таке авто коштує близько 43 тис. дол.

Купуючи будинки та земельні ділянки, прокурору вдається непогано заощаджувати. Готівкою у нього 1,1 млн грн та ще 43 тис. дол.

Матір прокурора, екс-народний депутат Катерина Самойлик, нині мешкає у Херсоні. Тут у її власності є відразу 3 квартири загальною площею 301 м.кв. та офісне приміщення. Зараз пані Катерина займається бізнесом та є співзасновником телерадіокомпаній “Акс” (ТОВ “Телерадіокомпанія “Акс”) та “Херсон плюс” (ТОВ “Телерадіокомпанія “Херсон плюс”).

Крім того, мати прокурора є керівником Українського відділення Міжнародного громадського Фонду єдності православних народів. Ця відверто проросійська організація, як вказано на її офіційному сайті, займається “поширенням православної культури”.

На прикладі прокурора Сергія Самойлика ще раз переконуємося, що низькі зарплати та навіть повна їхня відсутність не перешкоджають українським правоохоронцям та їхнім родинам купувати будинки, квартири та елітні автомобілі. Звідки гроші на придбання всього цього майна у Сергія Анатолійовича невідомо, адже якщо вірити його декларації, за останні 2 роки він не отримав ні копійки заробітної плати. Також очевидно, що прокурор Самойлик, завданням якого є слідкувати за дотриманням законодавства, сам його ж порушує.

Раніше ми розповідали про небідне  життя київського прокурора Вадима Чуйкова. Нерухомість в столиці, елітні авто і байк – далеко не повний перелік статків скромного державного службовця.

Також  раніше в мережі показали розкішне життя  начальника відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури м. Києва Василя Смітюха.

Також потрапив під розслідування громадських активістів заступник прокурора Київської області Бендик Ярослав Миколайович. Єдиним джерелом доходів прокурорської родини є заробітня плата чиновника, та це не завадило Бендикам назбирати на елітну нерухомість і дорогі авто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: