Сила в правді

Навігація
Головна Новини Купили шість квартир і все "зійде з рук": поліція закрила справу проти одіозного держслужбовця

Купили шість квартир і все “зійде з рук”: поліція закрила справу проти одіозного держслужбовця

Купили шість квартир і все “зійде з рук”: поліція закрила справу проти одіозного держслужбовця Фото: "parazyt.center"
в Новини/Правда про чиновників

Поліція закрила справу за ознаками незаконного збагачення начальника управління стратегічного планування, інвестиційної політики і зовнішньоекономічних зв’язків Слов’янської міськради Андрія Рубана.

Про це пише Народна Правда з посиланням на 368.media.

У декларації за минулий рік Рубан зазначив спільний з дружиною дохід в розмірі 253,5 тис.гривень та накопичені спільно гроші в розмірі 325 тис. гривень. У загальній сумі кошти родини склали 578,5 тис. гривень.

При цьому сім’я придбала за минулий рік шість квартир на загальну суму 2,27 млн гривень. Таким чином, на думку слідчих, 1,7 млн гривень не зрозуміло звідки взялися у сім’ї чиновника.

Варто відзначити, що всі нові квартири оформлені на дружину Андрія Рубана Ірину. Вся придбана нерухомість розташована в Києві та найменша квартира має площу 30,3 кв.м, а найбільша – 32,3 кв.м.

Рубан заявив, що слідчий Слов’янського відділу поліції 26 вересня виніс постанову про закриття кримінального провадження №42017051720000135 на підставі відсутності в діях чиновника складу кримінального порушення.

Нагадаємо, у Києві наразі впав попит на нове житло, тому кількість квартир, які не поспішають купувати потенційні власники, шалено зростає. Ринок столичної нерухомості вже просто перенасичений “квадратними метрами”.

Через велику кількість нових житлових будинків, які інтенсивно будуються в межах Києва і всього столичного регіону, може статися обвал на ринку нерухомості.

А ось оренда квартир у столиці рекордно подорожчала.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: