Сила в правді

Навігація
Головна Новини Названо продукти, які провокують появу раку

Названо продукти, які провокують появу раку

Названо продукти, які провокують появу раку
в Новини/Світська правда

Вчені проаналізували дані 27 004 чоловіків, вивчивши раціон їхнього харчування, і прийшли до приголомшливих висновків щодо розвитку онкологічних захворювань. За 11 років рак простати розвинувся у 2598 учасників. У 287 добровольців рак був на пізній стадії. 

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на “Сегодня“.

Справа в фітоестрогенах – рослинних з’єднаннях, яких багато в соєвих продуктах. За своєю структурою вони схожі на гормон, що підвищує ступінь тяжкості раку передміхурової залози. Однак фахівці кажуть: необхідні подальші дослідження.

А дослідники з Університету Арізони недавно виявили: ізофлавон генистеїн, що міститься в соєвих продуктах, здатний запобігти розвитку раку молочної залози. Зокрема, він захищає ген BRCA1, пов’язаний з раком грудей.

BRCA1 – ген-супресор пухлинного росту. У нормі він підтримує стабільність ДНК і запобігає розвитку генетичних захворювань, таких, як рак. Якщо ж робота цього гена порушується, ризик раку грудей збільшується.

Нагадаємо, дослідники з Університетського коледжу Лондона встановили, що в кілька разів збільшити ризик раку шлунка може прийом таблеток від печії.

Раніше фахівцями WebMD (найбільший американський портал по темі охорони здоров’я та одночасно спільноти лікарів) були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією. Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм кожен раз подає їй різні сигнали.

Також ми писали про те, що група дослідників виявила, що підвищені дози вітаміну С і ніацину, або вітаміну B3, знищують стовбурові клітини раку. Опубліковане журналом Cell Biology International дослідження показало, що при впливі низьких і високих доз вітаміну C і ніацину на стовбурові клітини пухлин кишечника, дія протилежна.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: