Сила в правді

Навігація
Головна Новини Цей продукт за лічені місяці вбиває печінку

Цей продукт за лічені місяці вбиває печінку

Цей продукт за лічені місяці вбиває печінку
в Новини/Світська правда

Вчені з занепокоєнням констатують, що люди ставляться до пива більш лояльно, ніж до міцних алкогольних напоїв, і сприймають менш небезпечним для здоров’я. Насправді в пиві найчастіше містяться канцерогени.

Дослідники з Медичної школи при Університеті Індіани (США) встановили, що навіть в дуже невеликій кількості випите пиво може завдати шкоди організму. Вченими було здійснено експеримент, в ході якого добровольці отримували пиво в кількості, що містить 15 мл спирту, пише Народна Правда з посиланням на Новости Ю.

Вважається, що при такому незначному кількості напою, який містить алкоголь, мозок постраждати не може. Західна медицина оцінює як “безпечну” дозу алкоголю для чоловіків 30-40 мл спирту (за добу), для жінок – 20-30 мл. Але дослідження за допомогою томографа показало: і після 15 мл пива в мозку починалися реакції, що призводять до різкого вивільнення дофаміну, через що у людини розвивається звикання і зростає потреба в більш високій дозі алкоголю. У такій ситуації найбільше страждає печінка.

“Люди не вважають пиво алкогольним напоєм, тому пивний алкоголізм розвивається швидше і тягне за собою більш серйозні наслідки, ніж розпивання міцних спиртних напоїв”, – заявили дослідники.

За їх словами, сьогодні в пиві часто містяться невластиві його класичним рецептам інгредієнти. Частина з них канцерогенів, повідомили експерти.

Їх вердикт: щоденна доза пива у два-три келихи є вкрай небезпечною для печінки.

Нагадаємо, німецькі вчені Адольф Андерсен з Гамбурга та Міхель Кенц з Інституту по боротьбі зі старінням (Мюнхен) зуміли винайти цукерки молодості та щастя. Однак продукт не має ніяких спецінгредієнтів, а всі його компоненти є натуральними. Вчені створили цукерки зі звичайного чорного шоколаду, пюре манго, а також соєвого молока.

Ми також писали, що у Франції вчені провели дослідження, яке показало, що вживання кави збільшує тривалість життя людей, які страждають від ВІЛ і гепатиту С.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: