Кому найближчим часом перерахують пенсії: Рева пояснив

Кому найближчим часом перерахують пенсії: Рева пояснив
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За словами міністра соцполітики Андрія Реви, пенсії українців будуть знову переглянуті найближчим часом. Зокрема це торкнеться тих, хто має великий стаж, але отримує невеликі виплати.

Формула, за якою було перераховано пенсії, враховує “трудодні” менше, ніж заробітки. Разом з тим, точні терміни перерахунку поки невідомі. Однак повідомляється що мова йде про перегляд пенсій для 554 тисяч осіб, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на trust.ua.

Loading...

Крім того, в даний час розробляється законопроект про перерахунок пенсій військовослужбовцям і працівникам силових структур.

За словами міністра, законопроект стосується національної безпеки і оборони, тому його буде розглядати також РНБО. Після цього стане відомо, якою буде пенсія 540 тисяч військових пенсіонерів.

Крім того, ведеться розробка законопроекту, що регулює порядок нарахування субвенцій, на виплату яких пенсіонер мав право, але не мав можливості отримати, в зв’язку з тим, що знаходився на території, тимчасово непідконтрольній Україні.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева або ретельно приховує своє майно, або дійсно живе в досить скромних умовах. На міністра зареєстрована лише одна квартира у Вінниці, й та лише в частковій власності – рівні частини прав на це майно належать також його дружині й матері.

Нагадаємо також, міністр соцполітики Андрій Рева отримав несподівану популярність, коли двозначно висловився про традиції українського харчування.

Журналісти сходили в гості до міністра, щоб дізнатися, як він проводить свій вільний від роботи час, і зокрема, щоб дізнатися, що у нього в холодильнику.

Джерело: Народна Правда
загрузка...