Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українці розлючені: премію "Жінка III тисячоліття" дали не захисниці з АТО, а Ірині Луценко

Українці розлючені: премію “Жінка III тисячоліття” дали не захисниці з АТО, а Ірині Луценко

Українці розлючені: премію “Жінка III тисячоліття” дали не захисниці з АТО, а Ірині Луценко
в Новини/Соціальна правда

Народний депутат, представник Президента в парламенті Ірина Луценко стала переможницею десятої Всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття”, отримавши визнання за свою політичну і громадську діяльність. Церемонія нагородження відбулась в суботу в Київському національному академічному театрі оперети.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на “Zrada“.

Щороку Вища представницька рада обирає жінок, які досягли значного успіху в своїй справі, приносячи користь суспільству. Серед лауреатів ювілейної премії жінки-волонтери, лікарі, спортсменки, бізнесмени, громадські діячі зі всієї країни. Ірина Луценко стала переможницею в категорії “Рейтинг” за захист прав та рівних можливостей чоловіків і жінок, обстоювання справедливості та прав людини в усіх галузях життя.

Натомість цей факт дуже збурив соціальні мережіі, бо на контрасті всі ще пам’ятали скандальний виступ дружини Юрія Луценко у Верховній Раді.

Наприклад, блогер Сергій Іванов на своїй сторінці в Facebook написав так: “Я, дурень, думав, що жінки ІІІ-го тисячоліття в Україні – це жінки-бійці, які захищають Батьківщину на фронті, або волонтерки, які віддають все для його забезпечення, або лікарі та медсестри АТО, які під вогнем рятують поранених бійців, або матері, які ховають своїх полеглих на війні синів”, – описав він свої очікування від цього конкурсу.  “Я помилявся. Виявляється, що жінка ІІІ-го тисячоліття – це тюнінгована дружина Генпрокурора у вечірній сукні. Еліта ніколи не зрадить своїй звичці збирати блискучі цяцькі. Папуаси і бусіки”, – написав він.

Інші користувачі мережі відзначають, що нагороду повинна була отримати загибла волонтерка Аміна Окуева, а також пишуть, що в попередньому році нагороду отримала дружина президента України Марина Порошенко.

Натомість журналіст Михайло Ткач написав, що премію “Юрист ІІІ тисячоліття” має отримати сам Юрій Луценко. “По справедливості щоб”.

Є й більш радикальні вислови. Наприклад такого змісту: “Баба-яга, то був персонаж російських казок! В Україні тепер своє страховисько! Казок можна написати на десятки років: “Казліха в раді”, Казліха в законі”, “Казліха отримує нагороди іменем чоловіка-зека”!!!, або так: “Не такий страшний Генпрокурор , як його чертiвка”.

“Блюзнірство року”, “А чого такий гвалт? Відомо ж, що ціна цієї нагороди – 5 тис. доларів… Все це навіть не варте нашої уваги”, – підсумували інші.

Нагадаємо, дружина головного прокурора країни з’явилася на засіданні Верховної Ради з чорною сумкою від французького будинку моди Yves Saint Laurent. Модний аксесуар обійшовся Ірині Луценко в 2790 доларів (близько 74 тисячі гривень за курсом НБУ за 10 листопада 2017 року).

 Ірина Луценко шокувала українців, з’явившись у Верховній раді у туфлях за 740 долларів. Дружина генерального прокурора  прийшла на роботу в модних туфлях на золотих підборах.

Раніше Ірина Луценко з’явилася в Раді з сумкою за 80 тисяч гривень. Дружина глави ГПУ носить сумку під назвою Diorissimo від будинку мод Dior з приблизною вартістю 80 тис.грн.

Також дружина Генпрокурора “прославилась” своїм висловлюванням на адресу народного депутата від “Свободи” Юрія Левченка.  Ірина Луценко прокричала російською: “Олег! Олег, вынеси козла! Олег! Недава..! Вынеси козла! Вынеси его нафиг!”.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: