Єдиний реєстр боржників створять в Україні

Єдиний реєстр боржників створять в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народні депутати України схвалили у першому читанні законопроект про  створення кредитного реєстру Національного банку. 

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Верховної Ради України, передає “Народна Правда“.

Loading...

Законопроект №7114-д “Про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення кредитного реєстру Національного банку і вдосконалення процесів управління кредитними ризиками банків” підтримали  227 народних обранців.

Як повідомляється у пояснювальній записці до документу, метою створення кредитного реєстру і посилення здатності бюро кредитних історій є розширення доступу банків до інформації.

Інформація бюро кредитних історій допоможе враховувати  інформацію про боржників при розробці інструментів оцінки кредитних ризиків для банків.

Раніше повідомлялося, що українців можуть зобов’язати реєструвати sim-карти, прив’язуючи до них особисті дані. В кінці жовтня вже була затверджена процедура реєстрації абонентів.

Нагадаємо, в МВС планують дещо змінити систему реєстрації громадян, іменовану пропискою. Таким чином спробують відсторонитися від радянської системи. Українцям ж стане на порядок простіше зареєструватися за місцем проживання.

Раніше також повідомлялося, що в Україні можуть “зникнути” по батькові громадян. Багато людей просять владу скасувати використання по батькові, вважаючи його пережитком СРСР. Експерти впевнені, що без по батькові цілком можна обходитися, тому що, крім імені та прізвищ, в базах даних фіксується дата народження.

Також повідомлялося, що українців зобов’яжуть реєструвати домашніх тварин.  На сайті Верховної Ради опублікували законопроект, згідно якого народні депутати мають намір ввести обов’язкову реєстрацію домашніх тварин.

Джерело: Народна Правда
загрузка...