Названо ідеальні для здоров’я серця продукти

Названо ідеальні для здоров’я серця продукти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Постійне вживання продуктів, багатих калієм, серед яких банани, риба, м’ясо птиці та молочні продукти, може зменшити ризик розвитку інсульту на 21 відсоток, а також знизити ризик серцевих захворювань.

В середньому раціоні калію в більшості країн світу значно нижче, ніж рекомендовано органами охорони здоров’я, і збільшення споживання калію може забезпечити захист від інсульту і інших серцево-судинних захворювань, пише Народна Правда з посиланням на Новости Ю.

Loading...

Для дослідження команда доктора Паскуале Страззулло з Університету Неаполя використовувала дані про калій і серцево-судинних захворюваннях 11 досліджень, які охопили в цілому 247 510 чоловіків і жінок.

Вони виявили, що люди, які споживали 1,64 гр. калію або більше в день, мають на 21 відсоток нижчий ризик інсульту, а також, як правило, мають більш низький ризик будь-яких серцево-судинних захворювань.

Італійські вчені підкреслили, що калій уповільнює розвиток атеросклерозу і запобігає потовщенню стінок артерій, що часто і призводить до серцево-судинних захворювань.

Інші експерти відзначили, що дієта з високим вмістом калію та низьким вмістом натрію може значно знизити артеріальний тиск.

Нагадаємо, американські кардіологи з Лос-Анджелесу прийшли до висновку, що ризик раптової зупинки серця значно зростає, якщо в організмі недостатньо кальцію. У людей з найнижчими показниками кальцію в крові ймовірність раптової зупинки міокарда значно вище, ніж у інших.

Нагадаємо, фібриляція передсердь – одне з найпоширеніших порушень ритму серця – має різні фактори ризику, серед яких на сьогодні не останню роль відводять цукровому діабету.

Нагадаємо також, раніше ми називали напої, які можуть покращити роботу серця. До них вчені віднесли воду, зелений чай, гранатовий сік, червоне вино і каву.

Джерело: Народна Правда
загрузка...