“Копійочка до копійочки”: Труханов розповів, як його мама заробила мільйонні статки (відео)

”Копійочка до копійочки”: Труханов розповів, як його мама заробила мільйонні статки (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників/Фото/Відео

Одеські журналісти та громадські активісти завітали до міського голови Одеси Геннадія Труханова, щоб поставити питання про невідповідність його статків до заявленого в електронній декларації. 

Про це пише “Народна Правда“.

Loading...

Активістів цікавила наявність у Труханова офшорних компаній і  російського паспорта. Надані журналістами докази російського громадянства, Труханов назвав фейком.

Мер Одеси  також намагався  розповісти про походження коштів в своїй декларації, але не зміг відповісти на жодне запитання. Натомість розповів про особисте життя і любов до своєї матері-пенсіонерки.

Більше – у відео:

Нагадаємо, раніше в мережі показали, як виглядає маєток президента Петра Порошенка з висоти пташиного польоту. Великий будинок Порошенкоа знаходиться на території понад 3 га на березі річки Козинки. Крім того, за повідомленням ЗМІ, президент взяв в оренду узбережжя річки на 50 років.

Також показано маєток друга Порошенка – олігарха Юрія Косюка, яке вже назвали “Версалем”. Розкішний особняк Косюк побудував на території археологічної пам’ятки, практично впритул до парку Феофанія.

Також раніше в мережі показали елітний маєток, який орендує родина нардепа Наталії Королевської. Комплекс маєтків під Києвом коштує щонайменше 2 млн доларів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...