Сила в правді

Навігація
Головна Новини У США заявили про “збільшення ціни за Донбас” для Росії

У США заявили про “збільшення ціни за Донбас” для Росії

У США заявили про “збільшення ціни за Донбас” для Росії
в Новини/Політична правда

Помічник держсекретаря США Весс Мітчелл підтвердив готовність продовжувати підтримку зусиль України з відновлення суверенітету.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із новопризначеним Помічником Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом.

Співрозмовники докладно обговорили комплекс питань двосторонніх відносин між Україною та США і скоординували пріоритетні кроки у рамках їх зміцнення в найкращих інтересах обох сторін та спільного захисту і просування свободи та демократії, верховенства права та прав людини.

– Те, чого Ви та Ваша команда досягли за дуже короткий проміжок часу, є дивовижним. Просто феноменально, що так багато було зроблено за останні три роки, – наголосив Весс Мітчелл, передає прес-служба Порошенка.

Помічник Держсекретаря США підтвердив готовність продовжувати підтримку зусиль України з відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни та, у разі потреби, посилити ціну для Москви за продовження агресії проти Української держави.

– Санкції будуть залишатися в силі, поки Росія не виконає умови Мінських угод… Ми вважаємо, що санкції – важливий інструмент збільшення ціни за ту агресію, яка була здійснена проти України. Ми стоїмо на позиції, що санкції є прямим результатом російської агресії, – сказав Мітчелл.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що суддя переписувала квартири переселенців на бойовиків.

 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: