Як виглядають озера, які протягом дня змінюють колір води (фото)

Як виглядають озера, які протягом дня змінюють колір води (фото)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У кратері вулкану Келімуту на індонезійському острові Флорес є три озера, забарвлені у різний час у різний колір.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Daily Mail.

Loading...

Відтінок води постійно змінюється, і мандрівник не може знати заздалегідь, якого кольору воду він побачить, діставшись до вершини, – чорного, червоно-коричневого чи бірюзового.

Місцеві мешканці вважають, що сюди занурюються душі померлих. Тому одна з водойм називається Озером старих, інша – призначена для хлопчиків і дівчаток, а третя має ім’я Зачароване – це місце упокоєння душ могутніх шаманів. Коли озера змінюють колір, індонезійці вважають, що їхні предки сумують, гніваються чи радіють.

Вчені, як завжди, вважають, що справа прозаїчніша: зміна кольору – результат простої хімічної реакції. Озера мають різний мінеральний склад, тому змінюють забарвлення під впливом вулканічних газів.

Колір води, який неможливо передбачити, перетворює це місце на туристичну загадку.

Нагадаємо, австралійський археолог виявив кам’яні стіни, які виглядають як ворота під землю, у нагір’ї Харат-Хайбар (Саудівська Аравія), використовуючи Google Earth.

Ми також писали, що в Абусирі (некрополь епохи Стародавнього царства) були знайдені руїни храму фараона Рамзеса II. Він жив в епоху Нового царства і був одним з найвидатніших правителів Давнього Єгипту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...