Вкрали крила і зникли: киян вразило незвичне пограбування

Вкрали крила і зникли: киян вразило незвичне пограбування
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві двоє чоловіків вкрали реквізит на фотостудії, після чого прямо в ньому поїхали в громадському транспорті.
Про це йдеться в тексті повідомлення, яке було опубліковано на сторінці спільноти в соціальній мережі “Київ Оперативний”, передає “Народна Правда“.

Відзначається, що інцидент стався ввечері в четвер, 23 листопада, – двоє чоловіків зайшли в фотостудію, розташовану на бульварі Вацлава Гавела в Солом’янському районі Києва. Адміністраторам вони сказали, що чекають знайому жінку з фотосесії, і чекали в приміщенні близькопівгодини.

Loading...

Вкрали крила і зникли: киян вразило незвичне пограбування

Коли працівники закладу відволіклися, один з чоловіків одягнув на себе реквізит, – величезні чорні крила, які в єдиному екземплярі були зроблені у майстри на замовлення, після чого вийшов з будівлі. Почекавши якийсь час на зупинці громадського транспорту, зловмисник поїхав на автобусі прямо в крилах.

У той же час, другий чоловік пішов в туалет і через кілька хвилин  так само покинув студію.

Вкрали крила і зникли: киян вразило незвичне пограбування

“Допоможіть впізнати їх. Крила в єдиному екземплярі, робилися вручну у майстра. Якщо ви упізнали  когось із них або бачили ці крила, телефонуйте і пишіть. Віддячимо!”, – звертаються власники студії до небайдужих киян.

Нагадаємо, в Києві затримали зловмисника, який пограбував церкву в дитячій лікарні. Злодій заліз вночi через вiкно, узяв двi iкони, розбив скло в них та забрав усi прикраси, що там були.

Також киян попередили, що на території лікарні №6 “Медмістечко” в Києві промишляють крадіжкою роми. Жінки заходять на територію медустанови і крадуть цінні речі і гроші.

Раніше злодійка намагалася обікрасти жінку прямо на прийомі у лікаря. Варто було жінці відволіктися на розмову по телефону, спритниця витягнула з її сумки гаманець.

Джерело: Народна Правда
загрузка...