Як швидко і ефективно почистити печінку: названі головні продукти

Як швидко і ефективно почистити печінку: названі головні продукти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Печінка є одним з головних органів організму. Вона відповідає за виведення токсинів і всіх шкідливих речовин, що накопичилися всередині нашого тіла.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на facenews.

Крім того, всі хімічні процеси, що відбуваються в організмі, регулюються через печінку.

В першу чергу, щоб цей орган працював правильно, необхідною є правильна система харчування. Дієтологи назвали шість продуктів, які посприяють оздоровленню печінки.

Волоські горіхи

Якщо ви хочете вивести аміак з печінки, вживайте волоські горіхи. Вони містять амінокислоту, глутатіон і омега-3 жирні кислоти, які знижують вивільнення вільних радикалів і зберігають здорові жири, що зберігаються в печінці. Ці жири оберігають структуру печінки, щоб вона залишалася активною, здоровою і функціональною.

Овочі

Всі листові і зелені овочі – це і є ваша здорова печінка. Овочі сповнені антиоксидантів, вони здатні регулювати рівні металів і очистити від пестицидів і хімічних речовин ваш організм. Рекомендуємо збільшити вживання руколи, шпинату і цикорію, вони сповнені всіх поживних речовин, в яких так потребує наш організм.

Часник

Поряд з його незліченними лікувальними властивостями, часник є прекрасним засобом очищення печінки. Незважаючи на свій специфічний запах, він насичений антиоксидантами й мінералами, які вам допоможуть у детоксикації печінки.

Будучи джерелом селену і аргініну, часник забезпечить повну очистку кровоносних судин і допоможе контролювати тиск в печінці. Часник також містить важливі вітаміни, такі як вітамін B6 і вітамін С, які сприяють детоксикації і запобігають ушкодженню клітин крові.

Авокадо

Авокадо – корисні плоди, які очищають печінку. Вони наповнені важливими для організму речовинами, а також багаті глутатионом і вітамінами С і Е. Авокадо виконають повну детоксикацію печінки і збережуть клітини неушкодженими.

Грейпфрут

Грейпфрут багатий вітаміном С і глутатионом, а також є одним з головних “захисників” печінки. Глутатіон, який природним чином виробляється в печінці, живить печінку важливими хімічними речовинами і білками і оберігає організм від хвороб.

Куркума

Головним компонентом куркуми є куркумін, який відповідає за запобігання запальних процесів і підтримання жовчного міхура здоровим. Також куркума сприяє регенерації клітин печінки і очищає її від алкоголю і токсинів, які можуть привести до пошкодження органу.

Нагадаємо, американські кардіологи з Лос-Анджелесу прийшли до висновку, що ризик раптової зупинки серця значно зростає, якщо в організмі недостатньо кальцію. У людей з найнижчими показниками кальцію в крові ймовірність раптової зупинки міокарда значно вище, ніж у інших.

Нагадаємо, фібриляція передсердь – одне з найпоширеніших порушень ритму серця – має різні фактори ризику, серед яких на сьогодні не останню роль відводять цукровому діабету.

Нагадаємо також, раніше ми називали напої, які можуть покращити роботу серця. До них вчені віднесли воду, зелений чай, гранатовий сік, червоне вино і каву.

Джерело: Народна Правда
Теги: