Сила в правді

Навігація

Миротворці на Донбасі: Марчук вразив новою заявою

Миротворці на Донбасі: Марчук вразив новою заявою
в Новини/Правда про ООС

Представник України у трьохсторонній контактній групі з безпеки Євгеній Марчук вважає, що прямі переговори із бойовиками “ДНР” і “ЛНР” зараз є неможливими і небажаними, тому що цього і чекає Росія

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Gordon.ua“, Марчук не бачить вирішення проблеми введення миротворців на Донбас в найближчому майбутньому. На його думку, представники самопроголошених республік не повинні брати участі в переговорах.

“Переговори без посередників неможливі, оскільки це те, чого хоче Росія. Вона з радістю це прийме під егідою того, що це внутрішній конфлікт”, – говорить державний діяч.

Оскільки бойовики не приймають жодних самостійних рішень, це не дасть бажаного результату. А от сам факт повноцінних переговорів може бути використаний РФ для підтвердження існування внутрішнього громадянського конфлікту на Сході України.

Як раніше писала “Народна Правда”, колишній міністр оборони України генерал Євгеній Марчук вважає, що відтепер легко прогнозувати поведінку глави РФ Володимира Путіна.

Нагадаємо, що нещодавно у литовському парламенті представили “Європейський план” допомоги Україні. Він відомий як “план Маршалла”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: