Новий наркотик для українських шкіл: що дилери безкоштовно роздають старшокласникам (відео)

Новий наркотик для українських шкіл: що дилери безкоштовно роздають старшокласникам (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Підлітки в пошуках нових вражень та популярності серед кола однолітків вдаються до вживання сильних психотропних речовин – так званих “суничних льодяників”. Наркотичні дилери розповсюджують товар майже задарма, щоб викликати залежність школярів.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на канал “1+1”, новим модним трендом серед підлітків стають льодяники із вмістом наркотичної речовини, які спочатку можна отримати на перерві безкоштовно. “Суниця” створена спеціально для дітей із метою підсадити їх на наркоту.

“Перший наркотик дитині завжди дають безкоштовно. Попробувати. Це тільки приманка для того, щоб далі людина зрозуміла, що хоче це повторити. А наступний вже раз – за гроші”, – говорить Наталія Головцова, керівник організації “NARCONON”.

Школярі легко піддаються впливу, самі починають розповсюджувати наркотик між собою. Однак, наслідки дуже пагубні. Ціна за кайф – життя дитини. За словами Наталія Головцової через сильну дію психотропної речовини іноді людину вже неможливо врятувати. Єдиним виходом залишається дорога в психічну лікарню.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, серед сучасних школярів популярні недитячі льодяники під смачною назвою “суниця”, які містять наркотичну речовину.

Додамо, що в американському місті Барранкілья місцевих школярів у їдальні годували десертами брауні з марихуаною. Постачанням наркотістечок займалася родина з шести чоловік.

Джерело: Народна Правда