Стало відомо, як працюватимуть банки на новорічні свята

Стало відомо, як працюватимуть банки на новорічні свята
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Національний банк встановив графік роботи банків на новорічні свята та православне Різдво.

Про це “Народна Правда” повідомляє з посиланням на bin.ua.

27 і 28 грудня система електронних платежів працюватиме в режимі подовженого банківського дня на 2 години. Про це йдеться в повідомленні Нацбанку, передають Українські Новини.

29 грудня з 13:00 у СЕП можуть здійснюватися тільки платежі між банками, що підпорядковані одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до Національного банку та органи Державної казначейської служби.

Цього дня Національний банк і органи Державної казначейської служби України можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП, а банківський день у СЕП закінчується о 15:00.

1 і 8 січня 2018 СЕП, система електронної пошти Національного банку, депозитарій Національного банку, система СЕРТИФ, система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку, система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України “КредІнфо2”, автоматизована інформаційна система “Реєстр договорів з нерезидентами 2” не працюють.

2 січня 2018 банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року.

Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день будуть здійснюватися.

3-5 та 9 січня 2018 СЕП і банківська система України працюють в звичайному режимі.

З 29 грудня 2017 до 3 січня 2018 включно буде діяти офіційний курс гривні до іноземних валют і банківських металів, установлений Національним банком України від 28 грудня 2017.

У період з 30 грудня 2017 до 8 січня 2018 включно банки повинні забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

Раніше “Народна Правда” повідомляла, киян потішили новиною про новорічні святкування.

Також нагадаємо, що синоптики пообіцяли українцям холодну зиму з лютими морозами.

Джерело: Народна Правда