Названо вид алкоголю, який робить людину агресивною

Названо вид алкоголю, який робить людину агресивною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Напади агресії – це прерогатива людей, залежних від алкоголю, і тих, хто не підозрює або не визнає, що страждає на алкогольну залежність.

Loading...

Про це “Народна Правда” повідомляє з посиланням на hronika.info.

Британські вчені провели глобальне дослідження, в якому брали участь чоловіки і жінки різного віку, для визначення впливу спиртного на емоції та поведінку людини.

Вчені наважилися на цей проект через те, що ця тема раніше не була досконально вивчена, але при цьому можна було спостерігати, що у однієї й тієї ж людини реакція на алкоголь разюче відрізнялася. Вони припустили, що це явище продиктовано саме видом спиртного напою, і не помилилися.

У проекті взяли участь близько 30 тисяч повнолітніх осіб, які проживають не тільки у Великобританії, а й інших країнах – близько 10. Всі учасники заповнювали анкету з однаковими запитаннями, які грунтувалися на їхньому самопочутті та настрої після вживання алкогольних напоїв.

Близько 30% з усіх учасників зазначили, що тільки-но вони вип’ють – одразу стають злими і агресивними. Але це тільки в тих випадках, коли вони вживали міцні напої – горілку, коньяк, віскі, текілу і інші.

А ті, хто вважає за краще алкоголь слабший, наприклад, вино, відчувають негативні емоції та ненависть до всіх оточуючих тільки у 7% випадків.

Також, дослідникам вдалося визначити, що основну роль у поведінці людини, котра прийняла на груди пару доз алкоголю, відіграє її настрій перш, ніж вона почала випивати. Наприклад, якщо чоловік з’явилася в барі в стані злості через сварку з коханою жінкою, то з великою часткою ймовірності, коли він вип’є, буде руйнувати все навколо і кидатися на людей.

Головний висновок британських учених, зроблений по закінченні цього дослідження, полягає в тому, що напади агресії – це прерогатива людей, залежних від алкоголю, і тих, хто не підозрює або не визнає, що страждає на алкогольну залежність.

Кілька днів раніше “Народна Правда” повідомляла, що названо найнебезпечніший для здоров’я алкогольний напій.

Також нагадаємо, лікарі розповіли, чому алкоголь може викликати безсоння.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...