Бойовики місяцями не забирають з поля бою тіло загиблого терориста

Бойовики місяцями не забирають з поля бою тіло загиблого терориста
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Тіло загиблого ще в вересні бойовика “ДНР” Костянтина Ширяєва лежить в “промці” поблизу Авдіївки, всього в декількох метрах від позицій його поплічників, проте ті не хочуть його повертати дружині,  оскільки записали Ширяєва в дезертири.

Про це повідомив опальний ватажок бойовиків Олександр Ходаковський, передає “Народна Правда” з посиланням на Ghall.

“Мені прийшов лист від дружини загиблого ополченця, який воював спочатку за “Восток”, а після його інтеграції – в рядах корпусу. Я не думаю, що те, що трапилося, описано в листі – йде  від надлишку турботи, швидше за все – від нестачі совісті. Немає ніяких слів, щоб дати правильну характеристику позиції нашої офіційної влади”, – обурюється ватажок.

За словами Ходаковського, дружина бойовика повідомила, що він загинув 28 вересня 2017 року і з того часу  його тіло так і залишається в районі “промки”.

“Він знаходиться приблизно в 35 метрах від наших позицій. Хлопці, які там стоять, намагалися його витягти, але укри не підпускають. Я зверталася в Червоний Хрест, в Міністерство Оборони, в комітет з прав людини і в Генеральну прокуратуру. 20 листопада я дізналася, що його звільнили 2 жовтня, як такого, що самовільно відлучився з частини, в той час, як він до цього часу знаходиться на бойових позиціях. Можливо,  це є причиною, чому  його не забирають”, – йдеться в повідомленні.

Ходаковський зазначає, що він наказував знайти тіло за допомогою аеророзвідки і отримані координати передав ватажкам загиблого.

Бойовики місяцями не забирають з поля бою тіло загиблого терориста

“Фотографія датована 7-м жовтня. Вже перше грудня. Неозброєному оку розгледіти деталі складно, але фахівці зробили кілька знімків з різним збільшенням, і чітко встановили координати тіла”, – зазначає Ходаковський.

Нагадаємо, в Широкино терористи використовують тварин для перевірки замінованих територій. Вони заганяють собак на мінне загородження.

Також стало відомо, що терористи в районі Дебальцевого  і під Маріуполем в черговий раз поставили під загрозу життя мирних жителів окупованих територій. Бойовики “ДНР” і російські окупанти в тимчасово окупованих населених пунктах Донецької області розставили бойову техніку в безпосередній близькості від житлових будинків і риють нові траншеї.

Також нагадаємо, днями стало відомо про напад на склад ракетно-артилерійського озброєння в Добропільському районі Донецької області. Під час нападу один український боєць отримав поранення.

Джерело: Народна Правда