Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Продали душу корупції: у США різко засудили Київ

Продали душу корупції: у США різко засудили Київ

Продали душу корупції: у США різко засудили Київ Фото: "ukrainian.voanews.com"
в Закордонна правда/Новини

Речниця Державного Департаменту США Гедер Науерт висловила сумніви щодо боротьби України з корупцією. Такі висновки були зроблені на основі зупинки розслідування корупційних схем правлячої верхівки, затримання співробітників НАБУ та вилучення важливих файлів бюро.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Голос Америки”, знищення корупції є запорукою стабільності, добробуту та безпеки громадян. Для цього необхідно, щоб всі гілки української влади працювали над подолання негативного явища. Важливо підтримувати, фінансувати та захищати антикорупційні інститути.

Про останній досвід із посадовими особами НАБУ американка відгукується обурливо. “Ці дії, очевидно, є частиною зусиль з підриву незалежних антикорупційних інститутів, які Сполучені Штати та інші країни допомогли підтримати. Це підриває довіру громадськості і загрожує зменшенням міжнародної підтримки України”, – зазначає Науерт.

Як раніше писала “Народна Правда”, Офіс з питань контролю зовнішніх активів США оновив власні директиви. Ухвалено їх було ще у вересні, але набули чинності вони 28 листопада. Обмеження зачепили банки та енергетичні компанії РФ. 

Також зазначалося, що посол США у Pосії Джон Хантсман заявив, що вирішення “українського питання” є головною умовою поліпшення відносин між Вашингтоном і Москвою. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: