Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда США передали українським морським прикордонникам нове обладнання

США передали українським морським прикордонникам нове обладнання

США передали українським морським прикордонникам нове обладнання Фото: "krymr.com"
в Закордонна правда/Новини

Від офісу Програми з експортного контролю і безпеки кордону посольства США в Україні українцям було передано спеціальне обладнання, яке отримала Державна прикордонна служба України. Церемонія передачі відбувалася в Одесі 5 грудня.

Як пише “Народна Правда” із посиланням на “Крым. Реалии“, серед обладнання спеціального призначення близько десятка комплектів для підводного плавання, комп’ютер, що працює під водою, системи аварійного підйому із води, бронежилети для використання під водою.

«Морська безпека є важливою частиною безпеки взагалі. І Сполучені Штати разом з Україною і в подальшому будуть стояти на сторожі територіальної цілісності на кордоні», – сказав заступник голови дипломатичної місії США в Україні Джордж Кент.

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал відзначив, що внаслідок російського військового вторгнення нині допомога для України критично важлива. Хоча співробітництво на міжнародному рівні продовжується вже близько 15 років. Зокрема, США допомагає українцям протидіяти нелегальній діяльності на кордоні, контрабанді, нелегального перевезення зброї масового знищення, а також сприяє у підсиленні потенціалу морських підрозділів.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, речниця Державного Департаменту США Гедер Науерт висловила сумніви щодо боротьби України з корупцією. Такі висновки були зроблені на основі зупинки розслідування корупційних схем правлячої верхівки, затримання співробітників НАБУ та вилучення важливих файлів бюро.

Нагадаємо, що офіс з питань контролю зовнішніх активів США оновив власні директиви. Ухвалено їх було ще у вересні, але набули чинності вони 28 листопада. Обмеження зачепили банки та енергетичні компанії РФ.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: