Сила в правді

Навігація
Головна Новини Харківська трагедія: психолог назвала справжніх винуватців моторошньої ДТП

Харківська трагедія: психолог назвала справжніх винуватців моторошньої ДТП

Харківська трагедія: психолог назвала справжніх винуватців моторошньої ДТП
в Новини/Соціальна правда

Харьковская трагедия: психолог назвала настоящих виновников жуткой ДТП.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланнямна ефір ObozTV.

“Якщо ми дітям даємо більше, ніж вони заслуговують на рівні того, щоб розвиватися, вони стануть тими, хто починає руйнувати не тільки соціальну дійсність, а й нівелювати соціальні процеси. Скільки вбито, скільки поранено? Ви знаєте, де ця дівчина зараз? Вона не в тюрмі”, – вважає психотерапевт.

За її словами, дитина має розуміти цінність зароблених батьками грошей, які отримує від них.

“З точки зору вікової психології, дитина формується для досягнення мети певним чином. Йому необхідно розуміти, що якщо тобі дають, то ти розумієш, як їх заробляють батьки. Ми стикаємося з тим, що дають раніше і більше, ніж необхідно”, – додала Рихальська.

Також вона зазначила, що батьки таким чином руйнують майбутнє своїх дітей.

“Коли дитину в 20 років посадили на” Лексус “. Якісь подружки, там десь прикидаються, ніби поважають, купили диплом. І що роблять батьки? Вони нівелюють своїх дітей на рівні розвитку, роблять просто дебілами. За цим йде саморуйнування . Немає мети в житті, не читають, не дивляться розвиваючих програм, не йдуть на моменти розвитку. Виходять такі моральні виродки, які не бачать, що далі. Згадайте розвиток, коли нам потрібно було в першому класі скласти екзамен. Тут просто все на “блюдечку з блакитною облямівкою”, що призводить до того, що ми руйнємо не тільки життя своїх дітей, а й інших людей”, – підсумувала психотерапевт.

Як повідомляла “Народна Правда“, райсуд Харкова вважає, що в смертельному ДТП в центрі міста на Сумській винна не тільки Олена Зайцева, яка знаходиться в СІЗО, а й другий водій – Геннадій Дронов.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: