Сила в правді

Навігація
Головна Новини Коштовності, автівки, майно і 2 мільйони гривен: як живе "скромна" податківець у Києві

Коштовності, автівки, майно і 2 мільйони гривен: як живе “скромна” податківець у Києві

Коштовності, автівки, майно і 2 мільйони гривен: як живе “скромна” податківець у Києві
в Новини/Правда про чиновників

Головний держподатковий інспектор ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у Києві Наталія Карпушина перед звільненням задекларувала коштовності, автівки, майно, а також майже 2 мільйони гривень.

При цьому її доходи з наявних декларацій досить скромні: 103 тис грн – у 2013 році і 6 тис грн – “декретні” за 2016 рік. Про це свідчать дані її декларацій, інформує “Народна Правда” із посиланням на Наші Гроші.

Карпушина задекларувала $47 тис, 700 тис. грн, годинники Ulyss Nardin, Rolex, Audemars Piguet, сережки та каблучки з дорогоцінного металу та каміння, шуби, а також автівку Mercedes-benz E350 2012 року. Станом на грудень 2017 мінімальна ціна таких автівок становить 0,5 млн грн. Однак Наталія Карпушина у своїй декларації за 2016 рік, перед звільненням вказала, що придбала авто в лютому 2016 за 100 тис. грн.

Наталія Карпушина є співзасновницею ТОВ “Прокар”, яке займається роздрібною торгівлею пальним. Партнеркою Карпушиної виступає киянка Юлія Прокопенко.

У квітні 2016-го податкова закінчила перевірку Карпушиної, передбачену законом “Про очищення влади”. З урахуванням письмових пояснень чиновниці, перевіряючі дійшли висновку, що доходи отримані Карпушиною із законних джерел.

Як свідчить декларація чиновниці за 2013 рік, Наталія Карпушина є дружиною Сергія Карпушина – замначальника управління у складі центрального апарату СБУ. Сергій Карпушин фігурує у списках людей, яким міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дарував зброю – сбушнику перепав Walter P99 AS.

Також Карпушин фігурував як радник очільниці НАЗК Наталії Корчак у свідченнях керівника департаменту фінконтролю НАЗК Ганни Соломатіної.

Соломатіна заявила, що працівниками НАЗК було зібрано інформацію про фальсифікацію документів у НАЗК та повний контроль агентства Адміністрацією Президента. Цю інформацію відправили до Генеральної прокуратури. Однак документи повернулися з ГПУ до НАЗК.

“Саме Карпушин приніс назад пакет з документами про зловживання у НАЗК, який мій колега відвіз на Різницьку. Повернув незареєстрованим і сказав: не лізьте”, – заявила Ганна Соломатіна.

Декларації Карпушиної на сайті НАЗК за 2014 та 2015 рік відсутні. А в декларації дфсниці за 2016 рік Сергій Карпушин уже відсутній. Утім, інформації про розлучення подружжя, яке має двох дітей, а тому мало б розлучатися через суд, реєстр теж не містить.

Станом на 2016 рік Наталія Карпушина значиться здобувачем кафедри юридичної психології Національної академії внутрішніх справ. Сергій Карпушин у цій же академії 2016 захищав дисертацію.

У 2013 зарплатня Наталії Карпушиної була 103 тис. грн, а її чоловіка-сбушника – 113 тис. Тоді ж дфсниця декларувала Mercedes-benz ML 350 2010 року випуску, куплений за 400 тис. грн.

Раніше ми розповідали про небідне  життя київського прокурора Вадима Чуйкова. Нерухомість в столиці, елітні авто і байк – далеко не повний перелік статків скромного державного службовця.

Також  раніше в мережі показали розкішне життя  начальника відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури м. Києва Василя Смітюха.

Також потрапив під розслідування громадських активістів заступник прокурора Київської області Бендик Ярослав Миколайович. Єдиним джерелом доходів прокурорської родини є заробітня плата чиновника, та це не завадило Бендикам назбирати на елітну нерухомість і дорогі авто.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: