Сила в правді

Навігація
Головна Новини Кравчук озвучив фатальну помилку України

Кравчук озвучив фатальну помилку України

Кравчук озвучив фатальну помилку України
в Новини/Соціальна правда

Головною помилкою України стало те, що  при підписанні Будапештського меморандуму не було передбачено реальних механізмів для його реалізації.

Таку заяву зробив перший президент України Леонід Кравчук, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Обозреватель“.

“Хоча сам  меморандум виписано та сформульовано досить грамотно і він відповідає стратегічним інтересам України, на жаль, він не містить конкретних механізмів для його реалізації.  Також ним не передбачено загальну платформу для всіх країн-підписантів – США, Росії, Великобританії, а також  Франції і Китаю, які до них приєдналися згодом”, – заявив Кравчук.

“Також так і не було підписано документ, яким би визначалося, що сила даного документа є вищою,  ніж національні стратегічні інтереси будь-якої з країн-підписантів”, – додав президент.

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук під час дискусії президентів з нагоди річниці референдуму про незалежність України заявив, що зараз Україна перебуває в оточенні країн, які так чи інакше мають до неї претензії. За словами Кравчука, Росія – ворог і воює з Україною, а Польща хоче Україною керувати. Про бажання битися кажуть в Угорщині, Румунія поки під питанням.

Також раніше перший президент Леонід Кравчук розповів, чому Україна не могла залишити ядерну зброю. Він переконаний, що після 1997 року могли б початися “неконтрольовані процеси”.

Як повідомлялося, Леонід Кравчук не впевнений у цілісності України. Він спрогнозував, що Україна в нинішньому вигляді навряд чи збережеться,  і закликав людей готуватися до перетворення країни на федерацію або конфедерацію.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: