Сила в правді

Навігація
Головна Новини Кримськотатарський народ досі сподівається на національну автономію

Кримськотатарський народ досі сподівається на національну автономію

Кримськотатарський народ досі сподівається на національну автономію
в Новини/Політична правда

Народний депутат України Мустафа Джемілєв заявив, що кримські татари досі очікують на отримання національної автономії. Серед причин анексії півострова Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу назвав українську політику щодо прав депортованих.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Укрінформ”, нещодавно відбулося засідання ВРУкраїни, яке присвятили 100-річчю проведення першого Курултаю кримських татар. Під час урочистостей Мустафа наголосив, що кримські татари сподівалися на ухвалення змін до Конституції ВР України щодо забезпечення національної автономії з гарантією рівних прав і свобод етнічних українців, росіян та інших етносів. Корінний народ Криму досі чекає на правки до 10 статті Конституції України. Як відомо, закон про відновлення прав депортованих не було ухвалено вчасно.

“Цей закон ухвалили лише після Революції гідності і окупації Криму російськими військами. Зараз більшість експертів схиляються до думки, що якби Україна вела в Криму виважену і системну політику, якби статус Криму відповідав правам корінного народу на самовизначення, а не був би якоюсь аморфною республікою-гуртожитком, то його окупація в 2014 році була б якщо не повністю виключена, то у всякому разі вкрай ускладнена”, – підкреслив Мустафа Джемілєв.

Як раніше писала “Народна Правда”, лідер кримськотатарського народу і народний депутат Мустафа Джемілєв зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом в Анкарі.

Нагадаємо, що спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер здійснив намір поспілкуватися з лідерами кримськотатарського народу. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: