Сила в правді

Навігація

Кияни висунули жорсткі умови щодо оплати комуналки

Кияни висунули жорсткі умови щодо оплати комуналки
в Новини/Соціальна правда

У Києві споживачі комунальних послуг запропонували міській владі створити зручний електронний сервіс для надання показань лічильників.

Автор петиції нагадав, що покази лічильників холодної та гарячої води, електроенергії, газу й тепла необхідно “відправляти” у різний час на різні ресурси компаній, які надають комунальні послуги, що іноді перетворюється на “квест”, пише Народна Правда.

Утім, якщо споживач з різних причин не повідомить компанії про обсяг спожитих енергоресурсів, надавачі послуг одразу нараховують підвищену плату, нарікає автор петиції.

Тому Київській міській державній адміністрації пропонується розробитита запровадити у життя лише один єдиний сайт, на який мешканці столиці мали б можливість “скидати” інформацію щодо спожитих енергоресурсів.

Зазначимо, на даний час петицію до КМДА авторства Андрія Гончаренка підписало трохи більше 240 чоловік з 10 тисяч потрібних голосів, щоб її розглянули.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”, “узаконив” пеню за кожен день простроченої комуналки.

Нагадаємо,  українцям дали рік, щоб вони погасили борги за комунальні послуги. Тому введення пені відтерміновано до 1 січня 2019 року.

Також раніше повідомлялося, що в Україні знову може подорожчати “комуналка”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: