Сила в правді

Навігація

Людям цікавіше обговорювати скандал зі “Сватами”, аніж слідкувати за подіями на Донбасі

Людям цікавіше обговорювати скандал зі “Сватами”, аніж слідкувати за подіями на Донбасі
в Новини/Правда про ООС

Говорити про жагу до перемоги, про звільнення своїх земель, окупованих ворогом, про національну самосвідомість загалом у нашій країні стає з кожним місяцем все безглуздіше і навіть смішніше.

В той час, коли українська армія несе ледь не найбільші втрати на фронті за декілька останніх місяців, прогресивна українська громадськість обговорює здебільшого третьосортні явища “культурного” вітчизняного сектору. Про це пише Володимир Шередега для сайту 24.

Заборона серіалу “Свати” – наша головна новина. Те, чим набільше стурбовані у соціальних мережах. Навколо цих “Сватів”, а не навколо Донбасу розвертається сьогодні весь резонанс обговорень. Саме про це сьогодні усі пишуть в фейсбуках. Про це всі дискусії і срачі.

А про саму війну вже ніхто особливо не згадує.

Найбільші добові втрати на фронті за останній місяць – не новина. Статистика до відому. Сухі, нікому не потрібні, не цікаві дані баз. Цифри без прізвищ і конкретизації. Зведення. Постольку-поскольку.

Новини з фронту спустились за актуальністю до рівня щотижневих гороскопів на останній сторінці дешевої газети, чи звичний прогноз погоди на завершення телепередачі, який всі перемикають.

Навколо наших військових втрат ніякого резонансу не розвертається. Про фронт навіть не забули. Його просто банально засушили і поступово повністю деактуалізували в суспільстві. Фронт винесено, вигнано в якийсь зовсім маргінальний паралельний інформаційний вимір. Так усім іншим тут легше й комфортніше жити. Не згадувати про незручне і неприємне.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що у штабі АТО оприлюднили викривальне відео з бойовиками.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: