Сила в правді

Навігація
Головна Новини Медики б'ють тривогу: названо рибу, яку категорично не можна їсти

Медики б’ють тривогу: названо рибу, яку категорично не можна їсти

Медики б’ють тривогу: названо рибу, яку категорично не можна їсти
в Новини/Соціальна правда

Медики попереджають, що не дивлячись на корисність риби, існує певний її вид, який краще не вживати.

Мова йде про рибу Тілапія, яка успішно продається в Україні, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Обозреватель“.

Що це за риба

Ця риба відноситься до прісноводних риб сімейства цихлид. Це біла риба, м’яка на смак, досить дешева і доступна для споживача. Її ціна становить до 100 гривень за кілограм.

Тілапію досить легко готувати, і, оскільки вона безкісткова і без шкіри, багато людей дійсно насолоджуються її споживанням.

Чому небезпечна

Проте, її споживання може викликати безліч серйозних проблем зі здоров’ям. Це пов’язано з тим, що велику частину Тілапії не вирощують у природних умовах, а вирощують на фабричних фермах.

Дика Тілапія, що живе в природі, харчується водоростями і рослинами, а Тілапія, вирощена на фермах, споживає різні види кормів і добрив. Тілапія містить більше омега-6 жирних кислот, ніж омега-3. Омега-6 жирні кислоти зазвичай вважаються менш здоровими, ніж омега-3. Деякі люди навіть вважають, що жирні кислоти омега-6 можуть бути шкідливими і збільшувати запалення, якщо їх їсти занадто багато.

Більш того, рибницькі господарства можуть використовувати цілу низку хімічних речовин, щоб зберегти Тілапію живою і розмножити її. “Заводська” Тілапія часто харчується хімікатами, кукурудзою і соєю, яка доступна в великих кількостях і робить вирощування Тілапії економічно ефективним.

У результаті ферментативна тілапія може викликати численні шкідливі наслідки для організму, такі як ішемічна хвороба серця, астма і запалення суглобів.

Розведена на фермі Тілапія навіть містить рако-викликаючий агент, відомий як канцерогени.

Нагадаємо, раніше лікарі назвали продукти, які  діють на організм як смертельна отрута. Разом з улюбленими продуктами ми можемо отримати  небезпечні речовини.

Також ми розповідали про продукти, які здатні нашкодити лише фігурі, але в той же час дуже корисні для функціонування організму.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: