Сила в правді

Навігація
Головна Новини Медики назвали ключову умову довголіття

Медики назвали ключову умову довголіття

Медики назвали ключову умову довголіття
в Новини/Соціальна правда

Міжнародна група генетиків встановила, що тривалість життя людини в більшій мірі залежить від навколишнього середовища, ніж від генів.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на “Кореспондент”.

Це вчені з’ясували, визначивши, як з віком змінюється епігенетична регуляція генома близнюків, передає bioRxiv.

Повідомляється, що метилування ДНК є одним з факторів старіння людини, при якому відбувається модифікація молекули ДНК без зміни нуклеотидної послідовності.

Це, своєю чергою, дозволяє віднести цей процес до епігенетичної регуляції.

Фахівці виявили, що з віком картина метилування генома змінюється. Раніше було прийнято вважати, що картина безпосередньо залежить від генів, проте вчені довели, що найбільший вплив надає навколишнє середовище.

Довести це фахівці змогли після залучення до дослідження 385 осіб, середній вік яких становив 69 років.

Вчені також підкреслили, що тривалість життя можна значно збільшити, якщо споживати здорову їжу і займатися фізичними вправами.

Нагадаємо, найстаріший чоловік у світі розкрив секрет довголіття. 112-річний іспанець Франсіско Нуньєс Олівера переконаний, що довгі роки забезпечив йому простий, спокійний спосіб життя фермера і те, що він ходив до бару грати в карти з друзями.

Також нагадаємо, вчені знайшли спосіб продовжити життя до 150 років. Довгожителем можна стати, якщо підтримувати баланс між спортом, здоровим харчуванням, серйозним розумовим навантаженням і близькими стосунками з сім’єю і друзями.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: